“KV Filmovy Festival 2017”

Ristorante Pizzeria Venezia
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 13. července 2017

Kvalita horsi & mene ingredienci oproti r. 2016, ceny vyssi, spinave ubrusy. Skoda ze reputace je zhorsna vzdy jsme se radi vraceli, priste budeme volit jinou restauraci.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli MaNu_Subaru.

Recenzováno: 8. července 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme každoročně během filmového festivalu navštěvovali. Po včerejší zkušenosti se tak už nestane . Začalo to tím že naši rezervaci na dva dny , kterou jsem dělala telefonicky týden dopředu, vůbec neměli zapsanou v rezervační knize . Ještě štěstí že restaurace byla poloprázdna. Zajímalo by mě co by se dalo kdyby měli plno . Z vždy skvělého jídla se stalo průměrné. A zlatým hřebem večeře bylo zjištění že si restaurace přičítá automaticky 10% z ceny jako spropitné. Tato informace je napsána nenápadným miniaturním písmem v jídelním lístku.
Co si to dovolujete!!!! Spropitné je věc kterou si obsluha musí zasloužit. Pokud nebudu spokojená nejsem povinna ho dávat!!!!

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli Evelin2891.
Recenzováno: 6. července 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme se zde zastavili na večeři, jídlo z levných surovin, vše předražene, hrozný zážitek, nikdy více....

Datum návštěvy: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Krkovicka H.
Recenzováno: 5. července 2017 prostřednictvím mobilu

Obrovské zklamání a katastrofální zhoršení kvality posledních několik let. Chodili jsme sem snad 10 let. Ale co jsme dostali letos, 1.7.2017 v 17.15, to bylo něco otřesného. Polévka hnědý blivajs bez chuti, pizza s mořskými plody - to bylo k pláči. Bez chuti, těsto jakási rozmočená hmota, pár rozvařených krevet z mrazáku, za cenu 360 Kč. Servis arogantní, nepříjemný. Skončil jsem s vámi.

Datum návštěvy: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli Blechaluk.
Recenzováno: 3. července 2017 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace mne nijak nenadchla, obsluha se chovala velice chladně, jídlo bylo jakžtakž dobre, dcera mela pizzu, která působila jak z nějakého rychlostanku.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Lenka V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Venezia, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Ristorante Pizzeria Venezia? Sdílejte své zkušenosti!