“Skvěla restaurace !!”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 9. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Ráda se vracím do této restaurace. Tentokrát jsme byli na začátku listopadu. Pizza jako vždy na úrovni, chutná polévka buabess, talíř s mořskými plody. Personál je příjemný a pozorný. Ceny se samozřejmě zvýšily, ale je to nesmysl, vzhledem k kvalitě jídla a obsluhy. Nezapomeňte navštívit tuto restauraci!

Datum návštěvy: listopad 2017
4  Poděkujte uživateli Nyudlya S.

Recenzováno: 8. srpna 2017

V restauraci jsme byli jediní 2 hosté přesto obsluze trvalo přinést vodu ke kávě přes 30 minut. Obsluha byl arogantní a přezíravý muž, kterému zjevně přišlo zatěžko obsluhovat a při opakované snaze o kontakt z naší strany se s protočenými panenkami zeptal, co teda chceme. Nutno dodat, že si celou dobu obsluha povídala mezi sebou a nebylo téměř možné na sebe upozornit jinak, než že se někdo musel zvednout od stolu a jít si to zařídit na bar. Nehledě na to, že restaurace po změně majitele zdražila na dvojnásobek cen. V restauraci této cenové kategorie už by člověk čekal nějakou úroveň, tady jí ovšem nehledejte. Nedala bych ani 1 hvězdičku, kdyby to šlo.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli krist_nav2016.
Recenzováno: 13. července 2017

Kvalita horsi & mene ingredienci oproti r. 2016, ceny vyssi, spinave ubrusy. Skoda ze reputace je zhorsna vzdy jsme se radi vraceli, priste budeme volit jinou restauraci.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli MaNu_Subaru.
Recenzováno: 8. července 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme každoročně během filmového festivalu navštěvovali. Po včerejší zkušenosti se tak už nestane . Začalo to tím že naši rezervaci na dva dny , kterou jsem dělala telefonicky týden dopředu, vůbec neměli zapsanou v rezervační knize . Ještě štěstí že restaurace byla poloprázdna. Zajímalo by mě co by se dalo kdyby měli plno . Z vždy skvělého jídla se stalo průměrné. A zlatým hřebem večeře bylo zjištění že si restaurace přičítá automaticky 10% z ceny jako spropitné. Tato informace je napsána nenápadným miniaturním písmem v jídelním lístku.
Co si to dovolujete!!!! Spropitné je věc kterou si obsluha musí zasloužit. Pokud nebudu spokojená nejsem povinna ho dávat!!!!

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli Evelin2891.
Recenzováno: 6. července 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme se zde zastavili na večeři, jídlo z levných surovin, vše předražene, hrozný zážitek, nikdy více....

Datum návštěvy: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Krkovicka H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Venezia, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Ristorante Pizzeria Venezia? Sdílejte své zkušenosti!