“Opravdový zážitek z jídla”
Recenze Le Marché

Le Marché
Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, profesionální obsluha, vřele doporučujeme. Šéfkuchař ví co dělá:-) Jídlo fantasticky dochucené. Opravdový zážitek, který asi dlouho nic nepřekoná. Děkujeme!

2  Poděkujte uživateli Romana B.

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Bezpochyby nejlepší restaurace v Karlových Varech. Doporučuji rozhodně navštívit. Více takových podniků !

1  Poděkujte uživateli PETR1964.
Recenzováno: 20. října 2017 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, milá a pozorná obsluha, kvalitní víno.. Večer jsme si moc užili, rozhodně návštěvu doporučuji ostatním..

1  Poděkujte uživateli Ondřej F.
Recenzováno: 14. října 2017

Do restaurace jsme se chystali už dlouho a skutečně nelitujeme. Rádi vyhledáváme kvalitní a zážitkové restaurace a mohu říci, že tato byla zatím opravdu jedna z nejlepších. Přivítala nás milá servírka Markéta, která se o nás postarala před sundání kabátů, dolévání vína až po společné focení :) Jídlo bylo naprosto bez chyby, čerstvé, chutné, hlavní chod na teplém talíři, rozmezí mezi jídly tak akorát. Nechali jsme si doporučit i růžové víno jako kompromis mezi bílým a červeným. Bylo nám příjemné, že celou dobu je vidět do kuchyně a mohli jsme pozorovat, jak se naše jídlo připravuje. V tu dobu byli v restauraci jen jedni hosté a během večeře se restaurace naplnila a přesto jsme neměli pocit zanedbání. Opravdu jsme byli nadšeni a i když je to o něco dražší, tak jednou za čas opravdu doporučuji každému. Michaela Štěrbová

1  Poděkujte uživateli Mischel Š.
Recenzováno: 21. září 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající restaurace s vynikající obsluhou a vynikajícím jídlem. Někdo může považovat ceny za vysoké, pro mě jsou možná vyšší, ale delikátní chuť jídla to vykomenzovala. Ač se porce zdají menší, tak bohatě zasytí. Takže nejen výborná chuť ale jídlo i spolehlivě zasytí. Můžu jedině doporučit. Za mě to bylo gastroporno na talíři...

3  Poděkujte uživateli Vojtěch V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Le Marché, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Le Marché? Sdílejte své zkušenosti!