“Restaurace malá, ale útulná.”
Recenze Parlament

Parlament
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace malá, ale útulná. Jídlo a ceny průměrné. Obsluha milá a ochotná. Zaženete hlad a každý si vybere :-)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Passport51888000550.

Recenzováno: 20. října 2019

Restaurace Parlament připomíná na první pohled doby naštěstí už dávno minulé.
Interiér restaurace jak z raných devadesátek na náladě nepřidá... Celkem dobré jídlo a milá obsluha situaci zachranuje....Když se chctete dobře najíst, tak doporučuji, ale jako zážitek, nebo jako prostor pro oslavy všeho druhu rozhodně ne.

Poděkujte uživateli evka1324.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Pod vlivem krásy Karlových Varů jsme se vypravili na večeři. Bylo to drahé a nebylo to ani dobré. Maso ve svíčkové tuhé, že nešlo ukrojit, tatarák nastavený kečupem tak 1:1 a na žebrech by se maso dalo hledat lupou. Zachraňoval to výhled na krásný hotel naproti.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Kapr28.
Recenzováno: 14. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Chodím sem na obědy skoro každý den a nemohu si to zde vynachválit. Obsluha výborná, rychlá, milá a usměvavá se smyslem pro humor. Jídlo vždycky výborné, nestalo se že by mi zde nechutnalo. Mužů jen doporučit!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli davidnovotny27.
Recenzováno: 12. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Jsem častým návštěvníkem této restaurace. Vhodné pro jakoukoli příležitost. Z kuchyně bych nejspíše doporučila Kachničku. V létě příjemné posezení na zahrádce. Příjemná a veselá obsluha.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Václava S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Parlament, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Parlament? Sdílejte své zkušenosti!