Recenzováno: 30. září 2019

V hotelu jsem byla jen přes víkend, ale i za tu krátkou dobu na mě udělal naprosto skvělý dojem. Veškeré služby, vybavení, možnosti...byly dokonalé. Hotel je na skvělém místě. Není mu co vytknout. Příště zas!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli iva380.
savoywestend, Manažer v zařízení Savoy Westend Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. října 2019

Drahá Ivo,
mnohokrát děkujeme za pozitivní recenzi našeho hotelu! Jsme velmi rádi, že se vám náš hotel líbil. Doufáme, že vás brzy znovu uvidíme v našem hotelu!

Recenzováno: 25. července 2019 prostřednictvím mobilu

Strávili jsme zde 3 noci a vyzkoušeli i místní restauraci. Hotel je nádherný, tvořený 5 vilami, které jsou spojeny podzemní chodbou, ale dá se přecházet i venkem. Měli jsme 2 pokoje ve vile Kleopatra, pěkně zařízené, prostorné a čisté. Velmi chválím vybavení, expresso na pokoji, možnost uvařit si čaj. Minibar však v ceně není, ale ochotně vám doplní vodu k pití zdarma. Koupelny pěkné a dobře vybaveny. Recepce funguje výborně, personál velmi milý a ochotný, při ubytování vás dovedou až do pokoje a vše vysvětlí. Portýři zaparkují auto a přinesou klíče na pokoj. Parkovné je ovšem 15€ na den!
Navíc na našem pokoji ihned po příjezdu vadná klika, což si všimla i recepční ,ale náprava se nekonala, škoda.
Restaurace nás bohužel neuchvátila ani jídlem ani servisem. Při večeři číšník vykřikoval ať už to máme za sebou a při snídani se zase servírky hádaly a jedna z nich velmi hlasitě oponovala slovy: " na to bych se mohla vysr..." Myslím, že toto do 5 hvězdičkového hotelu nepatří. Dále snídaně nesplnily naše očekávání. V této kategorii očekávám fresh džusy-nebyly, výběr čerstvého pečiva omezen, nejsou croissanty, malý výběr čajů atd. Nádherný je však bazén, který si děti užily, i když byl omezen provoz kvůli arabské zákaznici , která chtěla mít bazén jen pro sebe od 21 do 22 každý den! Neslýchané.
Připravte se, že zde převažuje ruská a německá klientela, která nemá vždy ideální chování. Ale to je pro Karlovy Vary typické.
Závěrem bych tedy shrnul hotel jako úžasné místo k pobytu a pokud zapracujete na restauraci při cenách, které si účtujete, bude to na hvězd 5. Nyní nemohu více jak 4.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Bekulin.
savoywestend, Manažer v zařízení Savoy Westend Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2019

Vážený Bekuline,
Mnohokrát děkujeme za ohodnocení našeho hotelu prostřednictvím Trip Advisoru. Jako první bychom Vám chtěli poděkovat, že jste si vybral náš hotel pro Váš pobyt v Karlových Varech. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojený s našimi službami. Vaše poznámky ohledně ceny parkování a hlučného personálu na restauraci jsme předali příslušným managerům, aby situaci řešili. Jsme velmi rádi, že jste s námi sdíleli Vaše pocity a doufáme, že vás brzy znovu uvidíme v našem hotelu!

Recenzováno: 7. července 2019

Jeden z nejlepších hotelů v Karlových Varech. Výborná lokalita, bazen, fittness a pozorný personál, za poslední roky se vše zlepšilo.
Oceňuji, že v baru lze koupit doutník a vykouřit ho na terase. Ovšem humidor by potřeboval více vláhy ! :-)

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Coastal04087556537.
savoywestend, Manažer v zařízení Savoy Westend Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. července 2019

Milý Coastal04087556537,
Chtěli bychom využít této příležitosti a poděkovat Vám, že jste si pro svůj pobyt v Karlových Varech vybrala hotel Savoy Westend! Mnohokrát děkujeme za pozitivní recenzi našeho hotelu! Ceníme si toho, že oceňujete polohu našeho hotelu, která je velmi klidná, jelikož se na jedné straně rozkládají rozlehlé lázeňské lesy, kdežto na druhé najdete centrum města včetně kolonád s termálními prameny.
Doufáme, že vás brzy znovu uvidíme v našem hotelu!

Recenzováno: 21. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme stravili dve noci. Personal prijemny. Meli jsme snidane, ktere byly formou rautu a byly uzasne. Moc jsme si je uzivali. Na pokoji me v den narozenin cekalo od hotelu prekvapeni v podobe kybliku se sampanskym na pokoji a prani. Okoli a samotny hotel byl moc hezky. :-)

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli EliskaaE.
savoywestend, Manager v zařízení Savoy Westend Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2018

Milá Eliško,
mnohokrát děkujeme za pozitivní recenzi našeho hotelu! Jsme velmi rádi, že se vám náš hotel líbil. Jsme rádi, že jste byl spokojený s našimi službami, opravdu věnujeme spoustu času a péče všem našim zaměstnancům při jejich zaškolování a také děláme vše pro jejich spokojenost.
Doufáme, že vás brzy znovu uvidíme v našem hotelu!

Recenzováno: 12. července 2018

Romantický, historický hotel se zámeckou atmosférou,krásné historické vily i pokoje...
Velké zklamání se snídaní, na pětihvězdičkový hotel naprosto nedostačující, nabídka minimální jako v tříhvězdě, bez fantazie a vkusu, jako v osmdesátých letech...Asi nikdy neviděli bufety zámeckých pětihvězdových hotelů s nepřeberným množstvím uzenin a nápaditě sekládaným designem sýrů a čerstvé zeleniny...
Požadavek bezlepkové varianty nad síly personálu, chlazený chléb, pro každého dva krajíčky se slovy snad Vám to bude stačit..., teplý nápoj ke konci snídaně, dvakrát...
Chování personálu velmi neohrabané nebo opovržlivé

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli hogi2018.

Drahý kliente,
mnohokrát vám děkujeme za recenzi našeho hotelu. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s atmosférou a stylem našeho hotelu. Je nám velmi líto, že jste nebyli spokojeni se snídaněmi a personálem v naší restauraci. Váš komentář jsme již předali vedení hotelu a určitě se budeme snažit vše napravit. Budeme doufat, že je tady šance, že náš hotel v budoucnu opět navštívíte!