Recenzováno: 12. října 2020

celkove jsme byli s hotelem moc spokojeni jeho vybaveni lokalita a dostupnost do vsech mist byla moc dobra , ochotny personal i pri rezervaci pobytu , jidlo velice dobre ( meli jsme polopenzi ).
Jedine co bych vytkla u 4hvezdickoveho hotelu jsou snidane ktere byly dobre ale kdyz je tam clovek skoro sest dni cekal by vetsi vyber a obmenu a moznost dat si hemenex , nebo volska oka a take nabidka peciva byla velice stridma malo druhu a rohliky jen 1 den.
V lazenske zone sice s nami byli rychle hotovi a trosku ze zacatku byl zmatek ale celkove to nebylo spatne :-)
Urcite bychom doporucili dalsim navstevnikum.

Tip ohledně pokoje: apartman pekny velky s malym francouzskym oknem
Poděkujte uživateli MichalB1716.
Recenzováno: 12. října 2020

V hotelu v lázních jsem byla poprvé. Byla jsem velmi mile překvapena vstřícností personálu, výborným jídlem, krásným prostředím a komfortem v pokoji.
Moc děkuji za zážitek, který jste mi dali.
Pobyt i procedury, které nám byly nabídnuty, byly pohádkové.
Hotel je nádherný v klidné části karlových Varů a přitom stačí seběhnout o ulici níž a jste na kolonádě. Personál vždy ochotně a rád pomůže s jakýmkoliv problémem.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Bethany2202.
Recenzováno: 10. října 2020

S kamarádkami jsme vyrazili na wellness pobyt do hotelu KARSBAD GRANDE MADONNA. S pobytem jsme všechny byly nadmíru spokojeni. Personál se choval profesionálně a všichni byli velice příjemní. Velmi bohatý výběr jídla a skvěle zorganizováno v této těžké době. Celkově se nám v Karlových Varech a zde v hotelu líbilo natolik, že doufáme v brzký návrat, tentokrát snad na delší dobu.

Poděkujte uživateli 946zuzana_.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme prožili velmi příjemný týden plný zážitků.Ubytování jak na zámku, léčebné procedury pohladily duši i tělo, chutné a pestré jídlo chuťové buňky.Díky nádhernému počasí jsme absolvovali i několik výletů po okolí.Děkujeme a rádi se někdy vrátíme.B+J Fouskovi

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli f0usb.
Recenzováno: 26. září 2020

Na přelomu srpna a září jsme na základě zvláštní nabídky pro zdravotníky navštívili tento hotel. Hotel se nachází kousíček od Vřídelní kolonády, velmi blízko lázeňského centra KV. Přestože byl hotel téměř plný, ve všem nám dokázali vyjít vstříc (naplánování wellness procedur, poradili ohledně parkování). Personál byl velmi milý a ochotný, nic nebyl problém. Bohaté snídaně, kde si každý určitě vybere, večeře s předchozím výběrem hlavního chodu a ostatní opět formou bufetu také velmi dobré. Odjížděli jsme naprosto spokojeni a bylo nám líto, že ten náš krátký pobyt zde tak moc rychle utekl. Roušky v době pobytu nebyly státem nařízeny, takže ani nebyly vyžadovány.

Tip ohledně pokoje: vyšší patra mají lepší výhled a více slunce. možnost výhledu ze zadní strany hotelu "více do přírody"
Poděkujte uživateli 684radkad.