Recenzováno: 12. října 2020

Ochotný a přívětivý personál, a to v dané době (coronavirus) potěší o to více. Hotel umístěn "doslova" pár kroků od vřídla a kolonády, welnes procedury báječné. Polopenze bohatá, příjemně nás překvapily švédské stoly i pře servírované večeře.

Tip ohledně pokoje: Celý hotel, napříč tomu, že je umístěn cca. 100 m od kolonády, je umístěn ve velmi klidné zóně.
Poděkujte uživateli 956anton_n_.
Recenzováno: 12. října 2020

Skvělý pobyt, příjemný personál, luxusní stravování a pohodlné , luxusní ubytování. Velmi příjemný výběr stravování. Profesionální přístup a ochota personálu wellness, restaurace i "přidružené hospůdky v suterénu.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli martinmJ2431IE.
Recenzováno: 12. října 2020

celkove jsme byli s hotelem moc spokojeni jeho vybaveni lokalita a dostupnost do vsech mist byla moc dobra , ochotny personal i pri rezervaci pobytu , jidlo velice dobre ( meli jsme polopenzi ).
Jedine co bych vytkla u 4hvezdickoveho hotelu jsou snidane ktere byly dobre ale kdyz je tam clovek skoro sest dni cekal by vetsi vyber a obmenu a moznost dat si hemenex , nebo volska oka a take nabidka peciva byla velice stridma malo druhu a rohliky jen 1 den.
V lazenske zone sice s nami byli rychle hotovi a trosku ze zacatku byl zmatek ale celkove to nebylo spatne :-)
Urcite bychom doporucili dalsim navstevnikum.

Tip ohledně pokoje: apartman pekny velky s malym francouzskym oknem
Poděkujte uživateli MichalB1716.
Recenzováno: 12. října 2020

V hotelu v lázních jsem byla poprvé. Byla jsem velmi mile překvapena vstřícností personálu, výborným jídlem, krásným prostředím a komfortem v pokoji.
Moc děkuji za zážitek, který jste mi dali.
Pobyt i procedury, které nám byly nabídnuty, byly pohádkové.
Hotel je nádherný v klidné části karlových Varů a přitom stačí seběhnout o ulici níž a jste na kolonádě. Personál vždy ochotně a rád pomůže s jakýmkoliv problémem.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Bethany2202.
Recenzováno: 10. října 2020

S kamarádkami jsme vyrazili na wellness pobyt do hotelu KARSBAD GRANDE MADONNA. S pobytem jsme všechny byly nadmíru spokojeni. Personál se choval profesionálně a všichni byli velice příjemní. Velmi bohatý výběr jídla a skvěle zorganizováno v této těžké době. Celkově se nám v Karlových Varech a zde v hotelu líbilo natolik, že doufáme v brzký návrat, tentokrát snad na delší dobu.

Poděkujte uživateli 946zuzana_.