ZenHotels.com
StayForLong
Expedia.com
Hotels.com
Prohlédněte si všech 15 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 13. října 2020 prostřednictvím mobilu

V Grande Madonna jsme s rodinou a spolu s rodiči strávili celý týden. Ubytování, strava, procedury i personál vše v pohodě, bez problémů a moc jsme si ten týden všichni užili a mohu všem plně doporučit.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli lud_ko621.
Recenzováno: 12. října 2020

Ochotný a přívětivý personál, a to v dané době (coronavirus) potěší o to více. Hotel umístěn "doslova" pár kroků od vřídla a kolonády, welnes procedury báječné. Polopenze bohatá, příjemně nás překvapily švédské stoly i pře servírované večeře.

Tip ohledně pokoje: Celý hotel, napříč tomu, že je umístěn cca. 100 m od kolonády, je umístěn ve velmi klidné zóně.
Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli 956anton_n_.
Recenzováno: 12. října 2020

Skvělý pobyt, příjemný personál, luxusní stravování a pohodlné , luxusní ubytování. Velmi příjemný výběr stravování. Profesionální přístup a ochota personálu wellness, restaurace i "přidružené hospůdky v suterénu.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli martinmJ2431IE.
Recenzováno: 12. října 2020

celkove jsme byli s hotelem moc spokojeni jeho vybaveni lokalita a dostupnost do vsech mist byla moc dobra , ochotny personal i pri rezervaci pobytu , jidlo velice dobre ( meli jsme polopenzi ).
Jedine co bych vytkla u 4hvezdickoveho hotelu jsou snidane ktere byly dobre ale kdyz je tam clovek skoro sest dni cekal by vetsi vyber a obmenu a moznost dat si hemenex , nebo volska oka a take nabidka peciva byla velice stridma malo druhu a rohliky jen 1 den.
V lazenske zone sice s nami byli rychle hotovi a trosku ze zacatku byl zmatek ale celkove to nebylo spatne :-)
Urcite bychom doporucili dalsim navstevnikum.

Tip ohledně pokoje: apartman pekny velky s malym francouzskym oknem
Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli MichalB1716.
Recenzováno: 12. října 2020

V hotelu v lázních jsem byla poprvé. Byla jsem velmi mile překvapena vstřícností personálu, výborným jídlem, krásným prostředím a komfortem v pokoji.
Moc děkuji za zážitek, který jste mi dali.
Pobyt i procedury, které nám byly nabídnuty, byly pohádkové.
Hotel je nádherný v klidné části karlových Varů a přitom stačí seběhnout o ulici níž a jste na kolonádě. Personál vždy ochotně a rád pomůže s jakýmkoliv problémem.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Bethany2202.