Recenzováno: 5. října 2020

V hotelu jsme byli poprvé,strávili jsme zde báječný týden.Celý hotel je krásný, personál velmi příjemný a ochotný.Procedury i welness centrum super,zkrátka jsme si celý týden příjemně užili a tento hotel můžeme jen doporučit.

Poděkujte uživateli 628alenah.
Recenzováno: 1. října 2020

Hotel jsme navštívili opakovaně. Jde o opravdu krásný, nedávno zrenovovaný hotel, který je umístěn v jedné z nejhezčích ulic Karlových Varů. Je tu naprostý klid, a přitom je to kousek od kolonády. Bazény, sauny wellness, procedury, všechno na špičkové úrovni. Skvělá kuchyně, skvělý, ochotný, přátelský personál, zkrátka jsme se tu cítili velmi příjemně. Jsme totiž parta z Moravy a takové opravdu upřímné, nehrané chování dovedeme ocenit. Také dárky, které jsme od hotelu dostali, nás úplně dojaly. Ať přemýšlím jak přemýšlím, vytknout se nedá vůbec nic. V okolí Karlových Varů je hodně zajímavých míst, která lze navštívit. Zkrátka my se určitě znovu vrátíme do krásného prostředí a za milým personálem tohoto hotelu.

Tip ohledně pokoje: Podle mne jsou nejlepší pokoje s výhledem do ulice, ve třetím poschodí. Sejdete pár schodů a jste ve větším bazénu s vířivkou. Paráda
Poděkujte uživateli Nadsenecestovatelky.
Recenzováno: 6. září 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v hotelu celkem 2x. Jednou začátkem července a podruhé koncem srpna (první pobyt nás tak nadchnul, že jsme se chtěli vrátit). Oba pobyty byly skvělé a krásně jsme při nich zrelaxovali.

Hotel je velmi krásný. Pokoje jsou nádherně zařízené a vždy báječně uklizené. Měli jsme to štěstí, že jsme měli výhled na hezkou ulici před hotelem. Welness, sauny a bazény jsou perfektní a čisté - kompletně pokrývaly naše potřeby.

Měli jsme polopenzi. Jídlo bylo vždy parádní, menu se měnily každý den a vždy bylo z čeho vybírat.

Chtěli bychom také pochválit celý personál hotelu. Všichni byli velmi laskaví, pozitivní, dělali svou práci na víc jak 100%.

Možná se vrátíme i potřetí :)

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli pvlrehak.
Recenzováno: 5. září 2020

Hotel předčil všechna očekávání. Překrásný moderní interiér, pokoje čisté,báječný a velice příjemný a ochotný personál, skvělá kuchyně... není jediná věc, kterou bych vytkla. Oceňuji řadu drobných dárků, které potěšily a také umístění hotelu. Tento hotel všem vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Hatsesut74.
Recenzováno: 4. září 2020

Velice čistý hotel,pokoj, klidná lokalita. Nedaleko centra města. K dispozici dva bazény, sauna, pára. Vše dobře vybavené.
Možnost objednání procedur, kosmetiky, masáže.
Příjemný, vyškolený a vstřícný personál.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli MartinK261.