“Asi to byl vtip”

Restaurant ROMANCE
Kuchyně: Středomořská, Česká, Středoevropská
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Večeře
Popis: Our cuisine focuses on traditional Czech and Central European dishes using regional ingredients in a modern lightened version. Our highly qualified chefs prepare dishes from the world cuisine inspired by Mediterranean cuisine. In the offer, the guests can find meals from lamb meat collected from local farmers, chicken from the Czech breeding, or South-American beef tenderloin, but also many pasta dishes from quality Italian and Spanish ingredients. The offer is completed by fresh sea food and freshwater fish along with a varied selection of salads. Our cuisine offers diet and vegetarian dishes carefully prepared on steam and vegetable oil to ensure the maximum preservation of health-promoting substances.
Recenzováno: 20. května 2017 prostřednictvím mobilu

V karlovych varech zatim nejhorsi zazitek..jestli nase vecere mela byt myslena jako vtip, tak nam to meli na konci rict, ale pokud to bylo myslene vazne, tak potes koste..chapu, ze asi nejsme klientela, kterou by si chtela restaurace predchazet a chapu, ze testoviny jsou zrejme objednavkou podradnou, ale restaurace by se mohla aspon trochu snazit..k veci: objednali jsme si rajcatovy salat, dvakrat spagety alio olio a jednou paperdele. Po te co nam prinesli "alio olio" jsem uz kulila oci. Jidlo byly spagety v bazalkovem oleji (ani mi neprislo, ze by mel byt olivovy), neslane, bez chuti, jen zelena břečka. Spagety alio olio meli v menu krasne popsane tak, jak maji vypadat-platky cesneku orestovane na ol.oleji, parmasan, hladkolista petrzelka, popr.chili papricky. Ale prinesli zeleny kydanec bez chuti. Misto jidla paperdele prinesli spagety pomodoro=spagety polite mixlymi rajcaty a objednany rajcatovy salat jsem do ted nevidela. Spagety staly skoro 300,- jedny, ale hruza des! Personal jsem si musela nekolikrat volat, koukaly obe za barem do mobilu, ac jsme meli dojedeno urcite ctvrt hodiny..za nas proste ne!!

3  Poděkujte uživateli Naďa D.

Recenzováno: 15. března 2016

Restauraci jsem navštívila tak trochu "z donucení" ale určitě jsem nelitovala. Názor jsem začala měnit již při setkání s velice profesionálním panem vrchním, který se nám pozorně věnoval celý večer. Jídlo bylo celkově velice povedené, zaujala mě dvoubarevná polévka z pečených červených a žlutých paprik-skvělý nápad. Pstruh byl připraven na výbornou, ale pro mě byl vrcholný zážitek tatarák z lososa - zatím jsem nejedla lepšího! Pan šéfkuchař má evidentně svoji práci rád.

2  Poděkujte uživateli Iva S.
Recenzováno: 18. října 2017 prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Roi G.
Recenzováno: 7. října 2017

Poděkujte uživateli Alexa2985.
Recenzováno: 27. září 2017

Poděkujte uživateli AllanJane_11.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant ROMANCE, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurant ROMANCE? Sdílejte své zkušenosti!