“U rozhledny vyzkouset”

Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Venkovní posezení
Recenzováno: 16. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Prijemna obsluha,dobra jidla,venkovni terasa ve stinu.
Doporucujeme gulasovou polevku v chlebu.
Pred vystupem na rozhednu dobra volba

Poděkujte uživateli Lumir1907.

Recenzováno: 16. srpna 2017

Návštěvu rozhledny Diana a posezení v restauraci jsem zvolil kombinovaně. Nahoru jsem vyjel lanovkou, dolů jsem sešel kolem Jeleního Skoku pěšky až do města. Budova restaurace je stylová a ladí s rozhlednou. V sezóně funguje zahrádka, a když se zaposloucháte, tak je možné tu slyšet mnoho cizích jazyků a vidět zde mnoho cizích kultur. Obsluha je zde pozorná a rychlá, což je s ohledem na počet zákazníků dost pozitivní zkušenost. Jen ty ceny - s ohledem na klientelu a frekventované místo jsou pro našince trochu vyšší (subjektivní názor).

Poděkujte uživateli LunaWZN.
Recenzováno: 7. července 2017

Vše je mimo centrum, a kdo zde hledal stylovou restauraci v lese? Poměrně luxusní nabídka i chuť. Dobrá obsluha.

Poděkujte uživateli ehruby.
Recenzováno: 28. června 2017

Nenapadne člověka, že pod rozhlednou vprostřed lesů najde špičkovou kvalitu, nádherný interiér. Nám bylo zde moc dobře!
Vše exkluzivní.

2  Poděkujte uživateli milas189.
Recenzováno: 18. června 2017

Příjemné posezení u rozhledny. Obsluha byla rychlá a příjemná. Velmi zajímavý vzhled jídelního lístku. Příjemná změna v nabídce piva. Zatímco všude v KV nabízí Plzeň a podobné, zde měli i pšeničné Krušovice. Bonus: 2 pávi kteří nenuceně chodí v okolí restaurace.

1  Poděkujte uživateli mpatty2017.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Diana, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurace Diana? Sdílejte své zkušenosti!