“Příjemně strávený večer”

Ristorante-Pizzeria Palermo
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Naše již druhá návštěva do této restaurace byla vskutku báječná.
Od servisu až po samotné jídlo bylo vše na jedničku. Především se nám líbil moc nápomocný přístup obsluhy. Až se jednou do Karlových Varů podíváme, přijdeme zas.

1  Poděkujte uživateli yarda23.

Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná, klidná večerní atmosféra. Příjemná obsluha, výborné jídlo!! Přesně to jsme potřebovali a chtěli. Mockrát děkujeme. Určitě se vrátíme si to zopakovat.

1  Poděkujte uživateli Václav R.
Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

Pan Bukáček (majitel) je PAN RESTAURATÉR, se zkušenostmi ze zahraničí. Lepší pizza než v Neapoli. Kloubouček dolů. A fotka? Takto to vypadá vždy, když jsme dojedli...

1  Poděkujte uživateli 859petr_.
Recenzováno: 18. října 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná a velmi chutná pizza. Víno také dobré. Seděli jsme u stolu kousek od dveří a byla trochu zima.

Poděkujte uživateli milnerus.
Recenzováno: 7. října 2019

Výborná a léty osvěčená pizzerie ve Varech :-) jídlo výborné, obsluha i šéf velmi přívětivé osoby, velmi oceňuji pizzu pečenou v peci na dřevo a také to, že když chci malé espresso dostanu malé espresso. Bomba doporučuji

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Dan K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante-Pizzeria Palermo, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Ristorante-Pizzeria Palermo? Sdílejte své zkušenosti!