“Jídlo na hraně poživatelnosti”

Restaurace U křižovníků
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 23. května 2017

Na první pohled příjemná restaurace se slušným personálem. Cenově na Vary ještě žádná tragédie, ale už výše. Místní kuchař ale bohužel buď není vůbec kuchař a nebo byl na mol. Polévka vývar byla tak přesolená, že se nedala dojíst. Losos s bylinkovým přelivem byl ve skutečnosti oschlý kousek růžového čehosi, který se koupal v přemaštěné žluté zálivce. Vařený brambor byl vařený, ale cca dva dny předem a byl oschlý zřejmě od ohřátí v mikrovlnce. Polévku jsme reklamovali, tu nám nakonec nezapočítali. Obsluha se snažila vše zachránit, ale celkový dojem byl špatný. Večer mi bylo po "lososu", který jsem snědl bez "přelivu" a bez oschlých brambor špatně od žaludku...

1  Poděkujte uživateli anatol_cze.

Recenzováno: 24. září 2016

Dobrý den, dnes, tj. 24.9.2016, jsem si objednal "pánev šenkovní chasy" za 275,- Kč. Dle nabídky mělo být m.j. se žampiony. Bohužel žampion ani jeden. To by ale ani tak nevadilo, ale vše plavalo v ca. 2cm sosu - spíš vody bez jakékoliv chuti. Celkový dojem z jídla - šlichta pro prasata - vše promáčené ve vodě. Mojí chybou bylo, že jsem část snědl a zbytek dal našemu retrieverovi (tomu se to zdálo OK). Po reklamaci této šlichty mně bylo číšníkem řádně vyčiněno, že se neumím chovat v "restauraci" a že si mám stěžovat ne jemu, ale šéfkuchaři. Ten ale samozřejmě neměl na reklamaci čas. Nikdy jsem se nesetkal s tak neochotným a arogantním personálem, který absolutně neuzná chybu a určitě ani na tento mail nezareaguje. Tento mail se určitě neobjeví ani v oficiálních recenzích této skvělé restaurace!!!
Na závěr upozorňuji na to, že nejsem žádný "vysírák". Pouze varuji před opravdu hnusným jídlem za téměř 300,- !!!!!
Moje resumé restaurace U Křížovníků: nikdy více, snad ani zadarmo ne !!!!

JP

3  Poděkujte uživateli pabljaromer.
Recenzováno: 10. září 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi utulna restaurace, ktera prijemne ptekvapi cenou v porovnani s ostatnimi restauracemi ve varech a velmi prijemny a ochotny personal, muzu doporucit

Poděkujte uživateli E M.
Recenzováno: 5. srpna 2016

Zde jsme byli velice spokojeni jak s obsluhou , tak jídlem a piveeeem :-))) Chodili jsme sem rádi a často :D

Poděkujte uživateli pegy84.
Recenzováno: 2. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Jidlo pokulhava. Ceny na lazenske centrum jsou velmi priznive,obsluha v poradku. Bohuzel kvuli jidlu uz podnik znovu nenavstivime, kachna bez stavy, koleno bez krupave kurky atd.. Prostredi je zajimave,pripomina trochu draculova jidelnu.

Poděkujte uživateli L_Karla.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U křižovníků, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurace U křižovníků? Sdílejte své zkušenosti!