“Vyborne jidlo”

Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 20. října 2017 prostřednictvím mobilu

Dynova polevka byla standartni, ale jeseter s hraskovym pyre byl genialni, dokonce jsem si musela pridat. Resaurace je utulna, personal mily a vstricny. Pokud muzete zajit, nevahejte.

Poděkujte uživateli Kamila H.

Recenzováno: 9. října 2017

Naprostá spokojenost, skvělá obsluha, úžasné prostředí a vynikající menu. Trochu jsem se obávala dle názvu aisjké menu, nemám ráda pálivé, ale naprostá spokojenost. Nemám co vytknout, od ananasu&matchou, přes kešu v rajčatové omáčce, skvělou polévku Rámen, Thit Kho Tau a závěr luxusní rýži s mangem!

Poděkujte uživateli zuzkag246.
Recenzováno: 7. října 2017 prostřednictvím mobilu

Včerejší návštěva mě opět přesvědčila o tom, že jde o jednu z nejlepších restaurací v karlovarském kraji. Pokud máte i náročnější požadavky beze všeho vám je splní.

Poděkujte uživateli Vladimír Š.
Recenzováno: 21. září 2017

Výborně pojatá restaurace s rodinným nádechem. Úžasně chutnající jídlo, skvělý výběr vín a velmi příjemná obsluha. Majitelé by měli být velmi hrdí na to, co stvořili.
Za nás se ženou palec nahoru. Vřele doporučujeme všem, kteří si chtějí pochutnat v příjemném a klidném prostředí.

Poděkujte uživateli Nitram Z.
Recenzováno: 10. září 2017 prostřednictvím mobilu

Jedli sme tam nejlepší jídla na světě.Bylo nás šest máma táta brácha teta strejda a já. Všechno nám tam strašně moc chutnalo.

Poděkujte uživateli ViolaCornejova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tusculum, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Tusculum? Sdílejte své zkušenosti!