“Vřele doporučuji”

Staroslovanská kuchyně
Popis: Naše pivovarská restaurace může nabídnout menu netradičních jídel a přímo z našeho pivovaru nepasterizované a nefiltrované pivo „Karlovarské pivo Starý hrad", které ochutnáte pouze v naší restauraci. V tomto pivu jsou zachovány všechny vitamíny (hlavně skupiny B) a mikroelimenty, proto je to nejchutnější a nejlepší pivo a ještě zdraví prospěšné. Podobné pivo se začalo vařit před 12000 lety. Lidé pivo nefiltrovali a nepasterizovali a vůbec nepoužívali chmel (pro konzervaci). Restaurace má kamenné pece stejné jako existovali ve starověku. V pecích se topí dubovým dřevem a peče se v nich ražničí a jiné pokrmy. Hosté mají nejraději vepřové, jelení a kuřecí špízy. V peci se peče ve vlastní šťávě pstruh bez oleje a tuku. Čechům i cizincům chutná jak hovězí guláš tak i jelení guláš. V peci se peče také ječmenný domácí chléb, který nedostanete v jiných restauracích. V domě naproti restauraci jsou naše pivní lázně, kde používáme živé tmavé pivo z našeho pivovaru.
Recenzováno: 15. října 2020

Byla jsem tam s rodinou...
.A jsem moc spokojená..Personál na 1... Můžu jen doporučit... Vrátím se tam zase...

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli LiudmylaIlkiv1990.

Recenzováno: 15. října 2020

Objednávali jsme plemeni, býlí dost chutné a k tomu pivo. Velký výběr jídel, pomatujeme to z Ruska a občas chceme dostat ten chuť . Jsme spokojeni a doporučujeme , jediné co nám mrzí že naši kamarádi z Ruska kvůli karantény teď nepřijedou.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Z8870WMelenal.
Recenzováno: 11. října 2020

Nejlepší restaurace za poslední rok.
Ani v tatrách ani na labské boudě se jim nevyrovnaji.
Maji zkušeného kuchaře.

Poděkujte uživateli r0staj.
Recenzováno: 4. října 2020

Příjemná atmosféra útulné restaurace s bohatou nabídkou různých pokrmů, chutné grilované maso a čerstvé ryby! Milovníky piva zde přijdou na své .

1  Poděkujte uživateli TravelingIsLifestyle.
Recenzováno: 29. září 2020

Byli jsme v Karlových Varech na jedné akci a chtěli jsme se dobře najíst, mj. i podle tipů na Tripadvisoru jsme zvolili tuto restauraci, byť byla na druhém konci lázní. Neprohloupili jsme.I když se do restaurace vchází jako do podniku Mr. Sbira v povídce Stanley Ellina Specialita šéfkuchaře (doporučuji si přečíst!!) a interiér není nijak výjimečný, samo jídlo bylo mimořádné. Vynikající boršč s plátkem špeku (nikoliv slaniny) jaký umí jen Rusové, křupavá přitom nadýchaná placka ječmenného chleba, šašlik připravovaný v kamenné peci na dubovém dřevě s nakládanou cibulí a zeleninou mimořádné chuti. A "obyčejný" zázvorový čaj s černým rybízem - nikoliv sirupem, extraktem nebo sušeným - ale čerstvým!! V deštivém chladu přišel velmi vhod. Skvělé!! Doporučuji. Přitom cena za kompletní menu včetně pití se vejde do 600.- Kč. Příjemná obsluha.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Petr K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Staroslovanská kuchyně, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Staroslovanská kuchyně? Sdílejte své zkušenosti!