“Malé ale milé”
Recenze Malé bistro

Malé bistro
Popis: Malé bistro s velkou chutí. Pro všechny, kterým není jedno, co jí.
Popis: Malé bistro s velkou chutí. Pro všechny, kterým není jedno, co jí.
Recenzováno: 6. září 2017

Ideální místo pro rychlý a chutný oběd. Navštívila jsem Malé bistro s dětmi a všichni jsme si pochutnali. Škoda jen, že prostor je tak malý. Milá a rychlá obsluha.

1  Poděkujte uživateli Pavla S.

Recenzováno: 23. srpna 2017

Chcete-li se v Karlových Varech levně, rychle, zdravě a chutně najíst, tak zde jste na správném místě. Milý a ochotný personál je tu samozřejmostí. Osobně doporučuji sendvič s avokádem, ale jen u něj určitě nezůstávejte, byla by to škoda!

1  Poděkujte uživateli Iva S.
Recenzováno: 16. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Malé bistro je pro mě ideálním místem, kde se dobře a rychle nasnidat. Nejradeji si dávám míchana vajíčka nebo chuť puding. Nabízí i super fresh džusy.

1  Poděkujte uživateli rexor70.
Recenzováno: 10. července 2017 prostřednictvím mobilu

Podnik takového typu ve Varech chyběl. Velmi příjemný personál, který ochotně poradí. Vhodné jak na snídani, oběd, tak i na rychlé jídlo s sebou. Vše je z kvalitních surovin. Prostě paráda!

Poděkujte uživateli Zdenek S.
Recenzováno: 8. července 2017 prostřednictvím mobilu

Jednoznačně nejlepší bistro v Karlových Varech! Pokud chcete snídani jděte sem. Vše je čerstvé a dobře upravené, personál milý a ochotný a to na konci MFKV! Pecka!

Poděkujte uživateli Milan K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Malé bistro, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Malé bistro? Sdílejte své zkušenosti!