“Moderní a fresh kuchyně s milou obsluhou... UFO v KV”
Recenze Malé bistro

Malé bistro
Popis: Malé bistro s velkou chutí. Pro všechny, kterým není jedno, co jí.
Popis: Malé bistro s velkou chutí. Pro všechny, kterým není jedno, co jí.
Recenzováno: 13. prosince 2017

Skvělý koncept s neotřelou kuchyní a zaměřením na zdravé a přitom velmi chutné jídlo... Tady mi chutná i salát .))) Třikrát týdně .)

Poděkujte uživateli DavidRudolf.

Recenzováno: 1. listopadu 2017

Jedno z tech novejsich "trendy" mist v KV a takova ta vlastovka toho, ze to tady jednou ve meste bude i za neco stat. Kvalitni a dobry jidla, káva a moc dobry sandwiche.

Fandim.

Poděkujte uživateli Akira A.
Recenzováno: 27. září 2017 prostřednictvím mobilu

Jejich snídaně jsou super! Příjemné prostředí. Něco takového ve Varech chybělo. Ráda se budu vracet.

Poděkujte uživateli Markéta R.
Recenzováno: 6. září 2017

Ideální místo pro rychlý a chutný oběd. Navštívila jsem Malé bistro s dětmi a všichni jsme si pochutnali. Škoda jen, že prostor je tak malý. Milá a rychlá obsluha.

1  Poděkujte uživateli Pavla S.
Recenzováno: 23. srpna 2017

Chcete-li se v Karlových Varech levně, rychle, zdravě a chutně najíst, tak zde jste na správném místě. Milý a ochotný personál je tu samozřejmostí. Osobně doporučuji sendvič s avokádem, ale jen u něj určitě nezůstávejte, byla by to škoda!

1  Poděkujte uživateli Iva S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Malé bistro, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Malé bistro? Sdílejte své zkušenosti!