“Super místo, cena a jídlo”
Recenze Malé bistro

Malé bistro
Popis: Malé bistro s velkou chutí. Pro všechny, kterým není jedno, co jí.
Popis: Malé bistro s velkou chutí. Pro všechny, kterým není jedno, co jí.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Do tohoto bistra jsme šli na oběd. Jídlo bylo vynikající, levné a dostali jsme ho velice rychle. Velice příjemné je i prostředí malé, ale útulné. Obsluha byla také velice příjemná. V nabídce bylo velké mnozství baget a sebdvučů. My volili z denního menu.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli misa_0095.

Recenzováno: 21. srpna 2018

Jídla dobré, ale s častými výpadky. Například převařené nudle. Velmi dobré domácí limonády. Obsluha příjemná a rychlá.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli surdasurdelovic.
Recenzováno: 18. července 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha a výtečné snídaně v hezkém prostředí. Doporučuji i na rychlý a dobrý oběd.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli I8840HFsandrad.
Recenzováno: 2. července 2018 prostřednictvím mobilu

Prijemna obsluha, vynikajici latte a oblozeny croassaint. Prodavaji i vyborny fresh juice v lahvi, dodavany karlovarkym producentem. Interier jednoduchy, prijemny, par stolecku.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli pavi_na_2017.
Recenzováno: 17. června 2018 prostřednictvím mobilu

Zdravá dobrota . Skoda ze akorát porce salátu který byl teda výborný stal 80 Kč ale mrňavá porce z které se člověk opravdu nenajedl.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Tereza R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Malé bistro, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Malé bistro? Sdílejte své zkušenosti!