“Skvělé”

Restaurace Pyramida
Recenzováno: 29. července 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace výborná jídla. Skvělá obsluha. Příjemné chvilky v zahradní terase. Mohu jen doporučit.

Poděkujte uživateli Miloš R.

Recenzováno: 20. května 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navstivila s rodinou. Bezproblemove parkovani. Restaurace ma dostatek míst k sezení. Patro. A patro s vyhlidkou. Velkou zahradu, kde se da posedět. Deti ocení zvířátka, z vedlejší zahradky. Prijemna obsluha. Berou karty. Ceny spise odpovídají Praze.
Dali jsme si zampionovy krem - vyborny. Losos s grilovanou zeleninou - skvele. Restovane kachni jatra na cibulce - skvele. Bramborvou kasi nedoporucuju.
Navstevu doporucuju. Vhodne pro rodiny s dětmi - detsky koutek.

Poděkujte uživateli vnarocna.
Recenzováno: 9. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Pyramida je nejlepší restaurace v Karlových Varech. Příjemné prostředí, milá obsluha a výborně zde vaří. Nejen jídla na objednávku, ale i polední menu je gurmánský zážitek. V letním období je k dispozici posezení venku s velkou zahradou, kde si deti užijí své. Doporučuju navštívit a rozhodně Pyramida vás nezklame!!!!!

Poděkujte uživateli Tomáš C.
Recenzováno: 15. února 2017 prostřednictvím mobilu

Mám z restaurace rozporuplné pocity. Restaurace útulná, obsluha milá a rychlá.
Kuřecí vývar výborný, silný zlatavý plný masa nudlí a zeleniny.
Na druhou stranu Fettuccine s panenkou mastné, pouze prohozená pasta se sušenými rajčaty a bohužel i vysušenou panenkou.
Na jídeláku mají psáno domácí pasta a vše připravované na extra V oliváči a bohužel ani jedno neplatí. Alespoň v mém případě ne.

Poděkujte uživateli Martin_Tleskal.
Recenzováno: 25. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná rodinná restaurace, kde nám vždy chutná a obsluha nám splní co nám na očích vidí.
V léťe rádi využíváme posezení na záhrádce . Děti mají úžasný prostor pro hraní.

Poděkujte uživateli Stanislava P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Pyramida, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurace Pyramida? Sdílejte své zkušenosti!