TripAdvisor
Kašperské Hory
Hledat
Recenzováno: 3. července 2019

Zkusili jsme ještě jednou zajít do této restaurace, ale utvrdili jsme se v tom, že sem už opravdu nikdy nepůjdem! Zpruzená obsluha, v bramborové "polévce" nebyl ani kousek zeleniny, brambor a hub už vůbec ne. Byla to pouze jakási hnědá voda. A vrchol byl, když nám nepříjemný číšník donesl hlavní jídlo a v něm lžíci. Takže...sem už opravdu ne!!!

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Ahojkyyy.
Recenzováno: 26. února 2019

Do tohoto hotelu jsme velmi rádi jezdili na obědy. Ale pravděpodobně se změnil/a provozní,možná i kuchař,protože poslední cca rok je to jedno velké zklamání. Když pominu mastnou špínu,tak obsluha je velmi pomalá (dokonce jsme se museli z venkovního sezení připomenout, neboť číšník na nás jednoduše zapomněl). Při poslední návštěvě jsme byli v restauraci jen my a ještě dva hosté a přesto jsme na polévku čekali 20 minut. A vrchol byl, když jsme jednou viděli číšníka, jak upoceným spodním dílem trička leští skleničku. Pak očuchal džus v krabici a když usoudil, že se ještě možná dá pít, tak ho do té sklenice nalil a donesl hostovi. Chudák ta paní. Takže...sbohem a polepšete se.

Datum pobytu: leden 2019
5  Poděkujte uživateli Dankaaaaaa.
Recenzováno: 2. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Rychlé přespání na jednu noc se snídaní. Delší pobyt bychom nedali. Hotel v centru Modravy s parkovanim. Pokoj a vybavení jiz neco pamatuje, koupelna by snesla rekonstrukci. Restaurace nestiha obsluhovat, dlouhe čekání na kuchyň, snidane nutno prijit hned na 8.00h, pak uz to vazne a doplnuje se min.

Datum pobytu: prosinec 2018
3  Poděkujte uživateli 919janak.
Recenzováno: 28. října 2018 prostřednictvím mobilu

Rodinný oběd proběhl dost tristně, polévka prinesena po pulhodine cekani jina nez byla objednana, jidlo po 45 min. cekani prumerne a nejlepsi zazitek byl ten, kdyz nam číšník vysvetloval, ze limonada Mirinda se srazeninami a zakalenim je naprosto v poradku a jinak obsluha totalne netečná. Uz nemam duveru ani v ubytovani.

Datum pobytu: říjen 2018
4  Poděkujte uživateli milanbodlak.
Recenzováno: 11. října 2018 prostřednictvím mobilu

Není co bych hotelu vytknul, má patinu času, ale vůbec to nevadí, ba naopak přisuzuji, že hotel je v oblibě a hojně navstevován! Naprosto úžasná domácí kuchyně, ochotný milý a starostlivý personál, rodinná atmosféra. Všem doporučuji pokud se chystají na Šumavu.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Mirek K.