TripAdvisor
Recenzováno: 23. července 2018

Krásný stylový hotýlek na náměstí, nádherný interiér, krásná kavárna s vynikající kávou, výborné jídlo, ceny jsou poněkud vyšší, ale odpovídají kvalitě. Uvítá vás milý personál a příjemným bonusem je velká zahrada s lehátky a trampolínou. Určitě se sem vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli ZuzanaVackova.
Recenzováno: 6. ledna 2018

Bydleli jsem v přistavěném pokoji č.6. Pokoj hezky vybavený, ale postel byla velmi měkká a nepohodlná. Navíc při ranním otevření okna stoupají zespodu pachy z kuchyně, neboť pokoj je umístěn nad kuchyní. V hotelu není kde se očistit boty, takže když přijdete z túry, víte, jaké to asi je. Za velký nekomfort považuji nemožnost platit platební kartou a naopak každou konzumaci musíte platit onen daný den vždy večer. Pan majitel sice říká, že natolik důvěřuje hostům, že se nemusí při příjezdu prokazovat žádným dokladem, avšak důvěra naní až taková, že by se dalo vše zaplatit až poslední den. To nechápu...

Datum pobytu: listopad 2017
4  Poděkujte uživateli JiriBrozek.
Recenzováno: 10. října 2017 prostřednictvím mobilu

Na tento hotel jsme narazila na stránkách Amazing places ČR a u Smoothcooking, která mě díky recenzím na hotel a okolní restaurace doslova přemluvila, abych toto místo navštívila. Byli jsme naprosto spokojení jak s ubytováním, tak s restaurací. Výborná káva, dezerty, vino, jídlo a velice příjemný a vstřícný personál. Apartmány stylově vybavené, úžasná postel a peřiny ještě lepší. Okolí je bonus navíc. Rozhodně doporučuji!!!!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Martina V.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Stylový hotel s příjemnou kavárnou. Pokoje (č.5 a 7) hezké, útulné a čisté. Celkový dojem však velmi kazí silný zápach koupelnového odpadu a dosti rozpačitě působí i zcela průhledné skleněné dveře z pokoje na toaletu.

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Iva_Premek.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Tak tohle opravdu splnilo všechna naše očekávání.Vůně levandule,nově zrekonstruovaný pokojík ve druhém patře,s nádhernou koupelnou a výhledem do zahrady.Vždy milý a usměvavý personál.Paní majitelka úžasná mladá dáma,která se svými hosty vždy prohodí pár slov.Výborná káva,dezerty,jídlo od francouzského kuchaře(stálý jídelníček s několika jídly a pak každý den něco zajímavého a velice chutného),ale i výborné marmelády paní majitelky.Je trochu dražší,ale stojí to zažít!!!!Přejeme majitelům a jejich dětem hodně zdraví a sil,aby mohli ve své skvělé myšlence pokračovat.Iveta a Pavel Kottovi

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli ivka740.