TripAdvisor
Kašperské Hory
Hledat
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s manzelem na vikend v Kaperskych horach a moc jsme si to uzili! Hotel je pekne designove reseny, cisty! Bajecna kavarna a vynikajici kuchyne, velmi chutne snidane! Obzvlaste nas potesily velmi chutne buchty k nedelni snidani!
Doporucila bych kvalitnejsi tvrdsi matrace a zavest platbu kartou.
Ale jsou to malickosti a urcite prijedeme znovu a doporucime znamym!

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Lucie B.
Recenzováno: 23. července 2018

Krásný stylový hotýlek na náměstí, nádherný interiér, krásná kavárna s vynikající kávou, výborné jídlo, ceny jsou poněkud vyšší, ale odpovídají kvalitě. Uvítá vás milý personál a příjemným bonusem je velká zahrada s lehátky a trampolínou. Určitě se sem vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli ZuzanaVackova.
Recenzováno: 6. ledna 2018

Bydleli jsem v přistavěném pokoji č.6. Pokoj hezky vybavený, ale postel byla velmi měkká a nepohodlná. Navíc při ranním otevření okna stoupají zespodu pachy z kuchyně, neboť pokoj je umístěn nad kuchyní. V hotelu není kde se očistit boty, takže když přijdete z túry, víte, jaké to asi je. Za velký nekomfort považuji nemožnost platit platební kartou a naopak každou konzumaci musíte platit onen daný den vždy večer. Pan majitel sice říká, že natolik důvěřuje hostům, že se nemusí při příjezdu prokazovat žádným dokladem, avšak důvěra naní až taková, že by se dalo vše zaplatit až poslední den. To nechápu...

Datum pobytu: listopad 2017
4  Poděkujte uživateli JiriBrozek.
Recenzováno: 10. října 2017 prostřednictvím mobilu

Na tento hotel jsme narazila na stránkách Amazing places ČR a u Smoothcooking, která mě díky recenzím na hotel a okolní restaurace doslova přemluvila, abych toto místo navštívila. Byli jsme naprosto spokojení jak s ubytováním, tak s restaurací. Výborná káva, dezerty, vino, jídlo a velice příjemný a vstřícný personál. Apartmány stylově vybavené, úžasná postel a peřiny ještě lepší. Okolí je bonus navíc. Rozhodně doporučuji!!!!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Martina V.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Stylový hotel s příjemnou kavárnou. Pokoje (č.5 a 7) hezké, útulné a čisté. Celkový dojem však velmi kazí silný zápach koupelnového odpadu a dosti rozpačitě působí i zcela průhledné skleněné dveře z pokoje na toaletu.

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Iva_Premek.