“Prijemná kavárna.”

Café Jednorožec
Popis: Kavárna ve foyer Galerie Klatovy/Klenová. Čerstvě pražená káva, domácí zákusky, dorty i vegan a RAW, vlastní čerstvé limonády, snídaně, sendviče a jiné. :)
Recenzováno: 19. října 2020

Prijemná kavárna.
s dobrou kávou.
Espreso za přijatelných 39 korun
Možnost udělat kávu s sebou.
Mila obsluha, ktera mela dost na pilno, ale chvili se da pockat

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli filovo.

Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná káva i domácí limonády. Dezerty vypadaly krásně, ochutnali jsme jen jeden a byl výborný. Stojí za návštěvu.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli kasspec.
Recenzováno: 17. srpna 2020

Velmi milý a moderní podnik. Měli velký výběr kávy, během léta i studené. Zákusky a dortíky výborné. Doporučuji

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 496nat_lies.
Recenzováno: 16. července 2020

Velmi příjemná kavárna! Káva byla výborná a za přívětivou cenu. Obsluha moc milá a rychlá. Doporučuji!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli martibilc.
Recenzováno: 16. února 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemna kavárna. Velký výběr dortu a kávy. Milá a rychlá obsluha. Káva velmi dobrá a ceny příjemné. Doporučuji navštívit.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli ebrovka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Jednorožec, si také prohlíželi

Klatovy, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Café Jednorožec? Sdílejte své zkušenosti!