Recenzováno: 17. února 2020 prostřednictvím mobilu

Do této restaurace se velmi rádi vracíme,i když ji máme vzdálenou téměř 250 km,a to o lecčem vypovídá perfektní milá a pozorná obsluha,krásné prostředí.pan šéfkuchař machr mezi machry.Jidlo je výborné a dokonale,jak na pohled ,tak na vyváženost chuti.restauraci všem doporučuji a dala bych ji 100 bodů z deseti možných jsou ti nejlepší !

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Prcek018.
Recenzováno: 17. října 2018

Strávil jsem pouze jednu noc při pobytu v Klatovech a přestože je to z Klatov kousek dál, zvolil jsem toto ubytování, protože podle fotek mi přišlo nejlepší široko daleko. Skutečnost pak o nic nezaostávala. Hotel i okolí velmi pěkné, pokoj čistý a moderně vybavený, vše perfektní. Snídaně také bez chybičky. Klidně mohu doporučit dál.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Tom T.
Recenzováno: 25. srpna 2018

Ubytovaly jsem se na Statku Česká lípa a při té příležitosti navštívily i místní restauraci. Využily jsme "Specialit z lesa" a jako předkrm si daly zvěřinovou paštičku-krásně servírovaná s květinami, ovocem i domácími džemy na talíři, nás nadchla kombinací chutí. Chuťové pohárky nastartovány. Následná vepřová panenka s ragú z hlívy ústřičné a čerstvý candát, oboje lahodné, chuťěmi skvěle sladěné. Neodolaly jsme dezertu v podobě domacích nanuků podávaných "na větvičce" a netradiční chuť smrku ve zmrzlině mě příjemně překvapila.
Bodík dolů dávám za "nepozornost" obsluhy: místo decky vína nám donesly hned dvě, karafu vody nenabídli bez citrusů a celkově bych zde očekávala o něco lepší servis.
Pokoje Statku jsou super, čisté prostorné, možnost využití posilovny, welness bylo bohužel mimo provoz. Doporučila bych vybavit terasy apartmánů posezením.

Tip ohledně pokoje: Skvělé jsou dvoupatrové apartmánky s vlastní terasou
Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Petulanek.
Recenzováno: 19. října 2017

V říjnu jsme zde byli kamarádům na svatbě, krásné místo jak na svatby, firemní akce, ale i na výlet a rodinný oběd. Výborná kuchyně ze zvěřiny, svíčková či gulášek naprosto perfektní. Pokoje útulné, čisté a velmi dobře vybavené.

Datum pobytu: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Dorazili jsme přesně když začaly zverinove tydny a dobře jsme udělali. Už predkrmy byly úžasné zejména nakladané zverinove karbanatky. A pak přišla pecka - jeleni svíčková s čokoladovou omáčkou je naprostá bomba, asi nejlepší zveřinové jídlo co jsem kdy jedl. Daněk s brusinkovou a bažant s cizrnou v ničem nezaostaly. Obsluha velmi příjemná dobře poradili ohledně výběru vina. Určitě se vyplatí dorazit neni to z Prahy nijak daleko

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Luděk D.