Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora
Mini muzeum provozované s láskou

Tento malý obchůdek s ještě menším muzeem rozhodně stojí za návštěvu :) Koupit si můžete kvalitní... přečíst další informace

Recenzováno: 16. února 2019
KandM_CZ
Nádherné místo

Nádherné místo, sice pár metrů čtverečních, ale odcházíte nadšení a skoro dojatí. Majitelé ho vedou... přečíst další informace

Recenzováno: 26. října 2018
Barbora P

Recenzováno: 5. srpna 2016

Navštívili jsme v Kutné Hoře Muzeum čokolády. Skvělá volba! Muzeum sice maličké, zato velmi osobité, útulné a pestré. Mají zde vskutku vzácné kousky k nahlédnutí a k tomu velmi originální paní, která vtipně a se zaujetím dokáže hovořit o minulosti České čokolády. Poutavě nám vyprávěla vše zajímavé o výrobě, příchutích i exportu naší čokolády v historii Čech. Na závěr jsme si zakoupili vynikající, lahodnou horkou čokoládu, která zbystřila naše smysly ještě na mnoho hodin ;-) Zdravíme do Muzea Šárka s rodinou ;-)

Datum zážitku: srpen 2016
Poděkujte uživateli 953ssv.
KlokanekL, Owner v zařízení Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. srpna 2016

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi! Milé návštěvníky je radost provádět :-D Pěkný den, Lada Bartošová

Recenzováno: 25. května 2016

Super, je to tam skvělé, což potvrdily davy návštěvníků, které jsme tam potkali. jen škoda, že nedávají vzorky zdarma :D

Datum zážitku: květen 2016
1  Poděkujte uživateli Jára M.
KlokanekL, Owner v zařízení Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. června 2016

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení. Vzorečky čokolád už jsme zavedli - pro každého kdo po hmatu pozná tvar formy na čokoládu ;-) Při příští návštěvě můžete zkusit štěstí :-) Příjemný den, Lada

Recenzováno: 21. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: listopad 2018
Recenzováno: 22. září 2018

Datum zážitku: září 2018
KlokanekL, Owner v zařízení Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. září 2018

Recenzováno: 25. srpna 2018

Datum zážitku: srpen 2018
KlokanekL, Owner v zařízení Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. srpna 2018