Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora

Recenzováno: 20. srpna 2020
MartesFoina
Praha, Česká republika

Recenzováno: 26. září 2020

Cca před 4 lety jsme náhodně objevili tento úžasný obchůdek v uličkách KH. Byla nám povyprávěna historie čokolády Lidka v minimuzeu (vstupné dobrovolné) a následovalo ochutnání čokolády. Nešlo jinak, než nakoupit tyto dobroty i domů. Teď jsme zavítali do KH opět a návštěva tohoto muzea s čokoládovnou nemohl samozřejmě chybět v našich výletech. Opět parádní zážitek. A pokud do KH zavítáme znovu určitě si toto místo nenecháme ujít, byl by to tak trochu hřích

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli CesiZMoravy.
LadaBa, Owner v zařízení Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Moc děkujeme! Těšíme se opět na milé shledání!!!

Recenzováno: 20. srpna 2020

Maličký obchůdek, maličké muzeum historii výroby čokolády v Kutné hoře. dobrovolné vstupné. Stoji to nakouknout na 15-30 minut.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli MartesFoina.

Děkujeme za doporučení :-)

Recenzováno: 16. července 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde s přítelem v rámci dovolené V Kutné Hoře. O tak bohaté historii výroby čokolády v KH jsme ani jeden netušili. Výklad byl moc milý. Široký výběr výborných čokolád.

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli 340hanaz.

Moc děkujeme za milou recenzi!

Recenzováno: 23. června 2020

V malém prostoru je možné vidět zajímavou historii bývalé čokoládovny exportující do celého světa - čokoláda pod názvem Lidka. paní majitelka zasvěceně provede maličkou expozicí a je možné také ochutnat a zakoupit si z bohatého sortimentu maličké čokoládovny. Velmi zajímavá zkušenost. Doporučuju!

Datum zážitku: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Jiri_Pichl.

Děkujeme za návštěvu :-)

Recenzováno: 3. července 2019 prostřednictvím mobilu

Těšili jsme se na návštěvu. V pracovní den bylo zavřeno v cca 12 hodin. Ani na dveřích nebyl apsan důvod...

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli josefluza.
KlokanekL, Vlastník v zařízení Muzeum Čokolády a Čokoládovna Kutná Hora, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. července 2019

Dobrý den, ve výloze je cedule s otevírací dobou. 12-13 je polední pauza ;-) Otevírací doba je uvedena i na mapách, v průvodcích, googlu, webu muzea a jinde. Mrzí nás, že jste se k nám nedostal. S pozdravem, Lada Bart.