“Víkendový oběd ”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Velké skupiny, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na obědě, obsluha byla moc příjemná a svižná. Jídlo parádní, není co vytknout. Určitě bychom se vrátili.

Poděkujte uživateli 794kate_inav.

Recenzováno: 30. prosince 2019

Restaurace Dačický je příjemně historizující. Milé prostředí je doplněno příjemnou a rychlou obsluhou, která přináší skvělá jídla. Porce jsou velké a lahodí nejen chuti, ale i zraku.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Karel S.
Recenzováno: 26. prosince 2019

Už z venku vypadá restaurace kouzelně a dýchá atmosférou. Stejně tak i interiér. Obsluha byla velmi příjemná, přátelská a ochotná. Především paní Hana, které také tímto moc děkujeme. Samozřejmě také kuchaři za skvělý kulinářský zážitek. Oba jsme měli s přítelem zvěřinu a můžu ji jen vřele doporučit. Rozhodně doporučuji toto místo navštívit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli nikolb556.
Recenzováno: 9. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Česká kuchyně, velké porce jídla. Skvělá obsluha, doporučuji si před návštěvou restaurace zarezervovat místo, restaurace má velkou návštěvnost. My jsme měli štěstí, na jeden volný stolecek.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Kateřina K.
Recenzováno: 28. listopadu 2019

Hezké prostředí a dobrá obsluha, i pivo chutnalo - jejich takový lokální speciál, jen to jídlo bylo spíš průměrné.

Poděkujte uživateli N7641BGtom_k.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dačický restaurace, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Dačický restaurace? Sdílejte své zkušenosti!