“Vylet”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Velké skupiny, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná atmosféra obsluha super jídlo výborný ráda sem se vracimmůžu doporučit restauraci je to v centru historická města

Poděkujte uživateli luckaaaa22.

Recenzováno: 29. září 2020

Zašli jsme na základě dobrých hodnocení zde a nelitovali jsme. Moc příjemná obsluha, žádné dlouhé čekání a výborné jídlo i pití. Moc se nám líbila i celková atmosféra (hořící krb) a tematická výzdoba. Čisté WC. Moc se hodí ke krásnému výletu do KH. Doporučujeme

Poděkujte uživateli 666kate_inav.
Recenzováno: 23. září 2020

Pěkné stylové prostředí, příjemná obsluha, vynikající kuchyně, výborné kutnohorské pivo, v centru města

Poděkujte uživateli 449irenap.
Recenzováno: 6. září 2020 prostřednictvím mobilu

Vydali jsme se sem cíleně (na doporučení) na večeři. Dojem z celkově výborného jídla umocnila milá, ochotná a opravdu rychlá obsluha. Moje letošní nejlepší grilovaná žebírka. Skvostně načepované pivo. Lze jenom doporučit.

Poděkujte uživateli Semtamtuk.
Recenzováno: 22. srpna 2020

Vše v pořádku i s dítětem. Doporučuji pro děti s rodinami. Rychá obsluha. Dostatečný výběr jídel, včetně dětských.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 931jirib.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dačický restaurace, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Dačický restaurace? Sdílejte své zkušenosti!