“Skvělá zmrzlina”

Zmrzlinárna Kutná Hora
Popis: Poctivá řemeslná zmrzlina z nejlepších lokálních surovin, bez zbytečných éček a konzervantů. Otevíráme 1. 4. 2017, jste srdečně zváni ochutnat!
Recenzováno: 10. října 2018

Opravdu skvělá zmrzlina. Je vidět, že je ze surovin, ze kterých má být. Čokoládová z čokolády, třešňová z třešní.... výborná chuť. Netypické příchuti - tzatziki, mák, perník, rakytník, pampeliška..... všechno výborné, hlavně není přeslazená

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Tereza V.

Recenzováno: 21. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá zmrzlina, ochotná obsluha a obrovské porce se skvělým výběrem... doporučuji obzvlášť slaný karamel...

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Tomáš F.
Recenzováno: 13. září 2018

Vynikající, nešizená a originální zmrzlina. Jahodová, malinová, mangová, třešňová, cherry, pistáciová, lískooříšková a karamelová a další. Delikatesní chuť, velké porce i příjemná obsluha.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Mlsoty K.
Recenzováno: 27. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Mooc doporučujeme! Velké porce velmi dobré zmrzliny, po celou dobu našeho pobytu jsme se sem rádi vraceli.. Pokud Kutnou horu někdy ještě navštívíme, určitě se zastavíme znovu:)

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Dominika M.
Recenzováno: 26. srpna 2018

Celkem náhodou jsme našli tuto zmrzlinárnu. Milá obsluha mladých lidi a velká porce zmrzliny.
Vyzkoušela jsem rakytníkovou a byla výborná. Škoda, že nemůžu zajít častěji.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Ivana F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zmrzlinárna Kutná Hora, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zmrzlinárna Kutná Hora? Sdílejte své zkušenosti!