Rebus Games
Bezva zábava

Byla to naše první únikovka, ale celá rodina jsme se výborně bavili. Úkoly byly přiměřené a zábavné.

Recenzováno: 20. září 2020
837vladimirh
Naše první, ale rozhodně né poslední.

Recenzováno: 28. července 2020
Q8015LMpetram

Recenzováno: 20. září 2020

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli 837vladimirh.
Recenzováno: 10. srpna 2020

Pokusim se popsat klady a zapory nasi navstevy mistnosti "tajemstvi architekta"
Nejdrive klady:
- prijemna byla vazba na Kutnou Horu vcetne bonusoveho ukolu
- nektere hadanky nas opravdu prijemne prekvapily (nebudu prozrazovat)
- neni to uplne lehka unikovka, coz je dobre
- GM byl prijemny a sympaticky uvodni info bylo tez sympaticke
no a ted zapory:
- predem objednana hra, prijdeme zvonime nikdo neotvira, telefon ktery je napsan u vchodu hlasi "volany ucastnik nedostupny". Clovek by si rekl, to se stane ale problemem je to ze se nam to u teto unikovky stalo jiz podruhe. Takze po pulhodine muzeme zacit hru.
- nektere prvky herni mistnosti by diplomaticky receno mohly vice vtahnout do deje, respektive trosku vadi nektere moderni veci v pribehu ze 16 teho stoleti.
- clovek musi mit velkou davku fantazie, aby pochopil co je cilem, a hlavne proc zrovna takhle. Ale to je mozna muj problem ze hledam pribeh.
- asi diky tomu ze na nas pan majitel zapomel, byla mistnost chystana narychlo, takze nam nektere rekvizity musel donest osobne ;-)

Celkove mistnost nehodnotim jako vyrazne spatnou a to zvlaste v porovnani s druhou dostupnou ve stejnem objektu. Pristup obsluhy ke klientum je pomerne specificky. My jiz napodruhe lehce nastvani pred zavrenymi dvermi, obsluha vysmata, vlastni fail hodnotila sylem "hehe omlouvam se... zapomel jsem na vas"

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jiri_Ludwig.
Recenzováno: 28. července 2020

Naše první zkušenost s hrou. Vůbec jsme nevěděli, kde začít.. Po chvilce jsme utvořili pevný tým a šlo to jako po másle.. Máme termín i na druhou místnost a moc se těšíme. Děkujeme bylo to super.

Poděkujte uživateli Q8015LMpetram.
Recenzováno: 23. července 2020

Dobrá, nápaditá hra :-) Byla to naše několikátá únikovka, ale je fajn, že pořád objevujeme nové typy šifer...
Neobešli jsme se bez nápovědy, ale zážitek to nijak nesnížilo...

Poděkujte uživateli 836ji_v.
Recenzováno: 9. července 2020

Byli jsme ve 2 na hře tajemství architekta, hezky udělané, některé úkoly byly docela obtížné, takže jsme se neobešli bez nápovědy. Možná by chtělo malinko vylepšit některé indicie, ale hra nás bavila a mohu vřele doporučit.

Poděkujte uživateli martinadM2761YK.