“Bc”

Factory - Bistro Cafe Bar
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Super posezení s kamarády. Výborná obsluha od Adama a Katky. Doporučuji. Drinky super, obsluha rychlá a příjemná. Určitě navstivime i v budoucnu.

1  Poděkujte uživateli Mára L.

Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Menší bistro vhodné pro páry či menší skupiny, příjemné prostředí, jídlo je moderní, svěží, velký výběr z burgerů. Doporučuji návštěvu!

1  Poděkujte uživateli E2066WYmartinw.
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Ve factory baru jsme se strávili příjemný večer, měli jsme burger, lososa, těstoviny a vyzkoušeli jsme červené i bílé víno a svařák, vše dokonalé, jídlo nás tak nadchlo,že jsme se vrátili druhý den na oběd. Interiér velice příjemný, obsluha rychlá, milá a ochotná. Ceny přijatelné.

2  Poděkujte uživateli 930kate_inah.
Recenzováno: 29. října 2019

restaurace je spíše menší a proto hned na začátek upozorníme, že buď je nutné mít rezervaci nebo přijít mimo čas oběda. My jsme přišli v době oběda a bez rezervace a musím říct, že jsme měli opravdu velké převeliké štěstí, že se uvolnil stůl dole ve sklípku, kde jsme mohli pojíst, jelikož lidé, kteří přišli dvě minuty po nás už si neměli kam sednout. Jídlo je výborné a rovněž jsme si výborně pochutnali. doporučujeme především jejich hamburgery, ke kterým dostanete belgické hranolky a dva dresinky. úplná slast pro chuťové buňky, jednoznačně doporučujeme návštěvu této restaurace.

Poděkujte uživateli GiuseppeAlice.
Recenzováno: 14. října 2019

Báječný zážitek. Milé slečny, které se ptali, zda je vše v pořádku. Burger byl vynikající, skvělé servírován.

1  Poděkujte uživateli BourakDom.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Factory - Bistro Cafe Bar, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Factory - Bistro Cafe Bar? Sdílejte své zkušenosti!