“Mohlo to být lepší ”

Factory - Bistro Cafe Bar
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Do tohoto podniku jsem se těšila, vybrali jsme ho na základě hodnocení zde na TA. Hned při příchodu jsem se musela zeptat kyselé slečny za barem, zda mají volný stůl, na jeden ukázala a ať si tam dáme ještě židli, nabídku nám přinesla po nějaké době až servírka, která teda naštěstí už byla pozorná a milá. Pivo mi připadalo vyčpělé. K jídlu jsem měla burger s trhaným vepřovým a domácí hranolky. Hranolky byly dost mastné ale dobré, Billa na burger šíleně suchá a některé kusy masa jsem měla docela problém rozžvýkat, nemohu ale říct, že jako celek to bylo špatné, chuť byla dobrá, ale už bych si tam oběd nedala.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli im_denisa.

Recenzováno: 27. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Na pizze bylo spousty rajčatového protlaku. Burger No. 1 má v popisu 3 papričky takže bych očekával více pikantní jídlo - opak byl pravdou.
Jídlo tedy dobrý - tzn. za 3. Prostředí hezké, obsluha milá. Co mi nejvíce vadí je, že všechno oblečení musí po návštěvě do pračky, protože všechny pachy jdou z kuchyně rovnou do restaurace. Majitel by měl zainvestovat do vzduchotechniky.
Celkový dojem - typický, šedý, kutnohorský průměr

Poděkujte uživateli AlaV033.
Recenzováno: 15. prosince 2019

Hledali jsme, az jsme nasli. Prijemna obsluha, dobre burgery, v nabidce maji i pizzy. V centru nic takoveho neni, navstevu doporucujeme :)

Poděkujte uživateli feylll.
Recenzováno: 1. prosince 2019

Výborná stylová restaurace, útulné prostředí, milá obsluha a hlavně opravdu skvělé jídlo! Vybere si zde každý, jídelní lístek je jednoduchý, bez zbytečných výmyslů navíc a oceňujeme, že kvalita převyšuje kvantitu. Plus dáváme také za Plzeň na čepu a papírová brčka v domácích limonádách. Prostě za nás absolutně skvělý gastronomický zážitek a můžeme jen doporučit!

Poděkujte uživateli 574v_clavp.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Super posezení s kamarády. Výborná obsluha od Adama a Katky. Doporučuji. Drinky super, obsluha rychlá a příjemná. Určitě navstivime i v budoucnu.

1  Poděkujte uživateli Mára L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Factory - Bistro Cafe Bar, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Factory - Bistro Cafe Bar? Sdílejte své zkušenosti!