“Vřele doporučuji”

Café Restaurant Benešova 6
Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá volba, jídlo vynikající, odsluha příjemná, krásné prostředí. Zkrátka, když jídlo v Kutné Hoře, tak jedine tady. Škoda, že takových restaurací není více.

Poděkujte uživateli tomaspipek.

Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Tak tato restaurace si právem zaslouží 5 hvězdiček, naprosto skvěle jídlo, výborně dochuceno, obsluha velmi ochotna a navíc, mají tady pěkné detske hřiště, hurá.. :-)

Poděkujte uživateli Martina L.
Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Ušetřete své peněženky - stejný gastronomický zážitek budete mít z čínské polívky v pytlíku, která alespoň nebude zkyslá!

Poděkujte uživateli Aneta M.
Recenzováno: 19. června 2018 prostřednictvím mobilu

Super večeře. Tagliatele s kuřecím masem a panenka s bylinkami a bramborem - velmi chutné doporučuji. Obsluha příjemná ochotná komunikativní. Restaurace i toalety čisté. Restaurace pro romantickou večeři či jakoukoliv jinou návštěvu je vhodná. Vřele doporučuji!!!!!

1  Poděkujte uživateli Albydeeere.
Recenzováno: 8. dubna 2018

Velmi nerad píšu negativní recenze, ale tady prostě z principu musím, specielně když vidím současný rating. Hodnocení není směrováno na obsluhu, je směrováno na management. Takže: Domácí burger.... pokud bych si rozjel restauraci s burgerama, vychytal bych především housku. Ale! Donést gumovou, zadušující a špatně rozpečenou a z mražáku vytaženou s typickým odérem ledničky housku narvanou vším možným - nesedlo mi. Domácí chléb .. OK, tak ho alespoň rozpečte, když už teda má nějaký ten den. Čekat na předkrm přesně 55 minut od objednání - dobře, chyba managementu, nikoliv personálu. Ale přesto bych personálu vyčetl jedno - když už hosté musí nasucho čekat hodinu na své první jídlo, personál by se mu měl v průběhu přijít alespoň omluvit, případně mu donést drink zdarma (pokud je to možné), protože je divné, když hosté musí srkat jednu limču celou hodinu bez povšimnutí personálu, vlastně bylo zřejmé, že jí je to chudině servírce trapné a vlastně když asi nemůže dělat nic, tak alespoň dělá, že nás nevidí. Další věc je kultura, pokud si jeden host objedná předkrm a druhý už hlavní jídlo, minimálně předkrm by měl jít dřív a ne si hrát na kulturu "jezení společně", možná jo, ale nesmí to trvat hodinu !!! Dal bych klidně nejhorší hodnocení, ale je mi líto servírky (možná i kuchaře), místo a prostředí není zlé, ale ten kdo by měl makat je vedoucí podniku, pokud nějaký vůbec je, potom tedy majitel. Prostě trochu zamakejte, pokud chcete rating, ale zoufale vím, že na maloměstě je to stejně fuk. Pokud mám ambici udělat jen buranskou hospodu, tak pro burany je to pecka. To bezpochyby.

Poděkujte uživateli Thomas P.
Benesova6, Vlastník v zařízení Café Restaurant Benešova 6, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. dubna 2018

Dobrý den pane Thomasi P.,
děkujeme Vám za Váš názor i ty méně pozitivní názory jsou pro nás velmi důležité. Dovolte mi prosím reagovat na Vaši recenzi.
Co se týče housek, které si pečeme svépomocí, v žádném případě je nedáváme do mrazáku, ba naopak - díky velké poptávce po burgerech si je každý den pečeme čerstvé. To samé i domácí chléb, který pečeme každý den, jelikož jej nabízíme i ubytovaným hostům penzionu ke snídani. Samozřejmě bulky i chléb pečeme tak jak by si běžný člověk upekl doma bez chemie a konzervantů - jen z mouky, kvasnic, vody... a proto nechutná tak jako běžný chléb, který koupíte v pekárně a některým lidem tato chuť a konzistence nemusí vyhovovat. Ale vše lze určitě vyřešit na místě a pokud byste své připomínky sdělil našemu personálu, určitě byste našli společné řešení k Vaší spokojenosti. Samozřejmě co se týče čekací doby, nezbývá než se omluvit, věřte že děláme vše proto, aby se takto dlouho u nás na jídlo nečekalo. Doufáme, že nám dáte i druhou šanci, kterou napravíme svou reputaci ve Vaších očích.
Děkujeme.
Cafe Restaurant Benešova 6

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Restaurant Benešova 6, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Café Restaurant Benešova 6? Sdílejte své zkušenosti!