“Skvělé jídlo na skvělém místě”

Restuarace V Ruthardce
Kuchyně: Středoevropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 14. října 2018 prostřednictvím mobilu

Souhlasím s většinou předchozích příspěvků! Cheeseburger perfektní, kuřecí křídla na grilu taktéž. Veliké porce až moc, rychlá a milá obsluha, krásný výhled z terasy. A Plzeň jako křen. Dlouho jsme se tak nenacpali

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Martina M.

Recenzováno: 3. října 2018

Pod vlivem doporučení jsme si zarezervovali stůl na zahrádce a nelitovali jsme. Jídlo bylo výborné, obsluha příjemná a ochotná. Jen jsme déle čekali na druhý chod, což bylo způsobeno úplně plnou restaurací včetně zahrádek. Doporučujeme

Poděkujte uživateli pepasvo.
Recenzováno: 29. září 2018 prostřednictvím mobilu

Prislu jsme vecer a hospoda byla plna ipresto nas posadili ke stolu kde sedeli jen dva lidi. Obsluha mila, rychla,vyber OK, ceny v pohode. Doporujeme.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Tomas L.
Recenzováno: 24. září 2018 prostřednictvím mobilu

Byla to naše již několikátá návštěva a nyní i s přáteli, kteří tu byly poprvé. Obsluha milá a všímavá jako vždy. Jídlo bylo perfektní jak již bývá zvykem. Můžu jen doporučit, nejlepší restaurace v Kutné Hoře.

Poděkujte uživateli 98petrj.
Recenzováno: 24. září 2018

Prostředí restaurace je super, míst dost, akorát bez rezervace nemáte šanci.
K jídlu jsme měli selečí kolínko a kachní prso s omáčkou z červeného vína - obojí nám moc chutnalo. Také pivo bylo super.
Obsluha příjemná, i když chvilku jsme čekali na náš rezervovaný stůl, to by se asi stávat nemělo...

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Anette B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restuarace V Ruthardce, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restuarace V Ruthardce? Sdílejte své zkušenosti!