“🖒”

Kuchyně: Středoevropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Úžasná obsluha, místo a jedno z nejlepších jídel, které jsem za poslední dobu jedla. Moc doporučuji. Restaurace je přímo v historickém centru, takže k večerní procházce po výborném jídlu přímo stvořené.
Za mě veliká spokojenost.
Kačka

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Kač K.

Recenzováno: 19. října 2018

Zašli jsme sem na večeři při pobytu v Kutné hoře, do restaurace bychom se bez rezervace nedostali. Obsluha velmi milá, jídlo jsme dostali rychle a moc jsme si pochutnali. Určitě bychom se vrátili.

Poděkujte uživateli 794kate_inav.
Recenzováno: 15. října 2018

Byli jsme velmi spokojeni. Porce velmi slušné a ač se v názvu vyskytuje staročeská, najdeme na jídelním lístku i mnoho jiných jídel, než jen "klasiky", takže si vybere opravdu každý. Restaurace i zahrádka byla plná, ale obsluha vůbec nevázla a navíc tanková Plzeň. Nelze jinak, než 5/5

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Vojtěch Š.
Recenzováno: 14. října 2018 prostřednictvím mobilu

Souhlasím s většinou předchozích příspěvků! Cheeseburger perfektní, kuřecí křídla na grilu taktéž. Veliké porce až moc, rychlá a milá obsluha, krásný výhled z terasy. A Plzeň jako křen. Dlouho jsme se tak nenacpali

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Martina M.
Recenzováno: 3. října 2018

Pod vlivem doporučení jsme si zarezervovali stůl na zahrádce a nelitovali jsme. Jídlo bylo výborné, obsluha příjemná a ochotná. Jen jsme déle čekali na druhý chod, což bylo způsobeno úplně plnou restaurací včetně zahrádek. Doporučujeme

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli pepasvo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restuarace V Ruthardce, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restuarace V Ruthardce? Sdílejte své zkušenosti!