“Ruthardka”

Kuchyně: Středoevropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 2. listopadu 2018

Hledali jsme místo na večeři a restaurace nám byla sympatická, bez rezervace teda úplně natřískáno, ale ochotný personál nás i tak ochotně usadil.Jídlo bylo vynikající, pivčo taky nemělo chybu. Restaurace příjemná. Ceny vyšší, ale nelitovali jsme.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Dana F.

Recenzováno: 31. října 2018

Skvělé jídlo, rychlá obsluha, přímo v historickém centru. Vzhledem k ročnímu období nebyla potřeba ani rezervace. Příjemná zahrádka.

Poděkujte uživateli lenkacesakova.
Recenzováno: 28. října 2018 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme navštívili s rodinou tuto restauraci. Obsluha, kuchyň i interiér naprosto perfektní. K návštěvě doporučuji udělat rezervaci předem, jelikož toto místo je po právu velmi obsazené. Děkujeme

Datum návštěvy: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli ZvaraCZ1.
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Úžasná obsluha, místo a jedno z nejlepších jídel, které jsem za poslední dobu jedla. Moc doporučuji. Restaurace je přímo v historickém centru, takže k večerní procházce po výborném jídlu přímo stvořené.
Za mě veliká spokojenost.
Kačka

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Kač K.
Recenzováno: 19. října 2018

Zašli jsme sem na večeři při pobytu v Kutné hoře, do restaurace bychom se bez rezervace nedostali. Obsluha velmi milá, jídlo jsme dostali rychle a moc jsme si pochutnali. Určitě bychom se vrátili.

Poděkujte uživateli 794kate_inav.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restuarace V Ruthardce, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restuarace V Ruthardce? Sdílejte své zkušenosti!