“Skvělá restaurace ”

Kuchyně: Středoevropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Velmi útulná restaurace, krásné prostředí, velmi dobré pivo. Rozumné ceny, asi nejlepší restaurace v Kutné Hoře.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli JanM366.

Recenzováno: 18. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili již po několikáté. Vždy při našem pobytu v Kutné Hoře se zde zastavíme, tzn. minimálně 2x do roka. Nejsme tedy štamgasti, ale vracející se zákazníci. Restaurace nabízí větší stoly s lavicemi pro větší skupiny turistů, ale i menší stoly pro 4 hosty a v létě stolečky pro 2 na zahrádce. Restaurace nabízí zejména slušnou paletu grilovaných jídel. Opakovně jsme si dali steak z hovězího masa Bavette a kuřecí steak. Přítel oceňuje zejména bohatou nabídku piv, včetně tankové Plzně. Obsluha byla vstřícná a milá i přes relativní šrumec na place. I když se jedná o restauraci navštěvovanou turisty, máme zde pocit domácké atmosféry. Tím že se jedná v sezóně o poměrně dost navštěvované místo, musíte se smířit s tím, že někteří turisté se neumějí chovat. Cenová hladina je přijatelná, z pohledu Prahy nebo turistických center v Česku, můžeme hovořit o výhodné cenové nabídce v poměru cena/výkon. Dle našeho názoru je to nejlepší místo, kde se v historickém centru Kutné Hory můžete dobře najíst.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli andreamM2062UY.
Recenzováno: 8. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Navstivil jsem o vikendu 2x tuto restauraci, jednou vecere podruhe obed a byl to zatitek! Jidlo pripraveno vyborne skvele suroviny rychla obsluha! Lze jen vytknout ze bezrezervace nedostanete misto, coz o necem svedci! Doporucuji a priznavam, ze jsem spise narocny stravnik!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli petr n.
Recenzováno: 2. listopadu 2018

Hledali jsme místo na večeři a restaurace nám byla sympatická, bez rezervace teda úplně natřískáno, ale ochotný personál nás i tak ochotně usadil.Jídlo bylo vynikající, pivčo taky nemělo chybu. Restaurace příjemná. Ceny vyšší, ale nelitovali jsme.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Dana F.
Recenzováno: 31. října 2018

Skvělé jídlo, rychlá obsluha, přímo v historickém centru. Vzhledem k ročnímu období nebyla potřeba ani rezervace. Příjemná zahrádka.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli lenkacesakova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restuarace V Ruthardce, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restuarace V Ruthardce? Sdílejte své zkušenosti!