Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“II. OKRUH”

České muzeum stříbra
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: České muzeum stříbra sídlí v budově gotického Hrádku, který je zmiňován již v roce 1312. Muzeum je pokračovatelem Archeologického sboru Vocel, založeného v roce 1877. Dnes patří muzeum mezi nejstarší a, se 185.000 sbírkovými předměty, mezi nejbohatší muzea v České republice. Dva návštěvnické okruhy na Hrádku mapují těžbu stříbra. Návštěvník může navštívit i středověký důl a projít cca 600 m dlouhou štolou svatého Jiří. Další expozice najdete v Kamenném a Tylově domě.
Přispěvatel úrovně
7 recenzí
Recenze atrakcí (4)
“II. OKRUH”
Recenzováno: 29. července 2015 prostřednictvím mobilu

Naprosto fantastický zážitek, který nelze doporučit těm, kteří trpí klaustrofobií. Ukázáno jak težké bylo dobývání stříbrné rudy. Ještě že jsme měli helmy, v některých místech bylo v dole opravdu těsno.

Navštíveno v červenci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Michal A.

199 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Zasla slava”
Recenzováno: 8. listopadu 2014

Muzeum stribra ukazuje tezky zivot horniku,kteri kutali stribro od utleho mladi,v malych prostorech,ve tme spoustu hodin.Naproti tomu stoji rostouci mestanska trida,slechta a kral,kteri by bez stribra nebyli nic.

Navštíveno v červenci 2014
Užitečné?
Poděkujte uživateli Pavel K.
2 recenze
“výlet”
Recenzováno: 5. října 2014

Hezky strávené odpoledne. Pro děti super zážitek. :-) Jen Škoda ze si to nemohou projít všichni turisté. Je to omezeno velikosti chodeb. Šel jsem nakřivo a ještě ohnutej, ale bylo to super. PS : ještě že jsme měli helmy :-)

Navštíveno v říjnu 2014
Poděkujte uživateli Agaza.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo České muzeum stříbra, si také prohlíželi

Už jste navštívili České muzeum stříbra? Sdílejte své zkušenosti!