“Perfekt II. okruh”

České muzeum stříbra
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: České muzeum stříbra sídlí v budově gotického Hrádku, který je zmiňován již v roce 1312. Muzeum je pokračovatelem Archeologického sboru Vocel, založeného v roce 1877. Dnes patří muzeum mezi nejstarší a, se 185.000 sbírkovými předměty, mezi nejbohatší muzea v České republice. Dva návštěvnické okruhy na Hrádku mapují těžbu stříbra. Návštěvník může navštívit i středověký důl a projít cca 600 m dlouhou štolou svatého Jiří. Další expozice najdete v Kamenném a Tylově domě.
5 recenzí
Recenze atrakcí (3)
“Perfekt II. okruh”
Recenzováno: 17. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Cesta stribra super zazitek, uzke chodbicky byly skvele. Vyklad pana Adama na jednicku. Moc se nam prohlidka libila.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lucie Š.

206 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (53)
common_n_attraction_reviews_1bd8 43 bodů za pomoc
“Muzeum stříbra”
Recenzováno: 21. června 2016

šli jsme cestu stříbra a bylo to moc hezké, sice v některých místech dost úzké, ale o to dobrodružnější. Doporučuji

Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Vendula710.
9 recenzí
Recenze atrakcí (6)
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“nejlepší co můžete v Kutné hoře zažít”
Recenzováno: 25. května 2016

To nejlepší co jsem v Kutné Hoře zažil byla návštěva středověkého stříbrného dolu. Naší skupině byl podán perfektní a ucelený výklad ze strany průvodkyně slečny marušky Heřmánkové, která je opravdu profík ve své profesi. Při návštěvě dolu se nejen dozvíte fakta, ale také si na vlastní kůži vyzkoušíte jaké je to být horníkem té doby. Nezapomenutelný zážitek. Bravo Kutná Horo :)

Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jára M.
cms-kh, Manažer komunikace v zařízení České muzeum stříbra, odpověděl na tuto recenzi., 24. června 2016
Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo! .-)
Marušce vyřídíme pochvalu :-)
92 recenzí
Recenze atrakcí (19)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Návštěva stříbrného dolu je ohromný zážitek!”
Recenzováno: 22. května 2016

Perfektní expozice, vynikající průvodce (v angličtině!), nesmírně zajímavá zkušenost, vřele doporučuji!

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jakub H.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo! .-)
392 recenzí
Recenze atrakcí (336)
common_n_attraction_reviews_1bd8 388 bodů za pomoc
“Unikátní”
Recenzováno: 4. února 2016 prostřednictvím mobilu

Tato památka sloužila jako královské sídlo českému králi byla ve 13. století druhým nejvýznamnějším městem Po Praze těžilo se Stříbro
Dnes se zde razí stříbrné groše které si zde můžete koupit dále se zde konají české tradiční svatby nádherných prostorech památky

Navštíveno v únoru 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Zdeněk J.
cms-kh, Manažer komunikace v zařízení České muzeum stříbra, odpověděl na tuto recenzi., 9. února 2016
Dobrý den, Zdeňku,
omlouvám se, ale zřejmě jste vybral v hodnocení jiný objekt. Navštívil jste Vlašský dvůr :-) Naše muzeum sídlí na Hrádku a přes zimu bývá zavřené. U nás je také zajímavá expozice a možnost navštívit středověký důl, takže až zase budete mít cestu, určitě nás navštivte! Děkujeme :-)
za České muzeum stříbra
Edita Dvorská

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo České muzeum stříbra, si také prohlíželi

Už jste navštívili České muzeum stříbra? Sdílejte své zkušenosti!