Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Muzeum a skvělý důl” 5 z 5 bublinek
Recenze České muzeum stříbra

České muzeum stříbra
Zaujímá 5. místo z 37 aktivity v Kutné Hoře
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: České muzeum stříbra sídlí v budově gotického Hrádku, který je zmiňován již v roce 1312. Muzeum je pokračovatelem Archeologického sboru Vocel, založeného v roce 1877. Dnes patří muzeum mezi nejstarší a, se 185.000 sbírkovými předměty, mezi nejbohatší muzea v České republice. Dva návštěvnické okruhy na Hrádku mapují těžbu stříbra. Návštěvník může navštívit i středověký důl a projít cca 600 m dlouhou štolou svatého Jiří. Další expozice najdete v Kamenném a Tylově domě.
47 recenzí
Recenze atrakcí (27)
common_n_attraction_reviews_1bd8 8 bodů za pomoc
“Muzeum a skvělý důl”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 4. října 2016

Pokud navštívíte Kutnou Horu určitě nevynechejte návštěvu uvedeného muzea.Dozvíte se spoustu zajímavostí z historie těžby stříbra a života v Kutné Hoře.Určitě stojí za návštěvu i důl,který ukazuje velmi věrně historii těžby stříbra a život v dole.Určitě si však prohlídku dolu objednejte dostatečně dopředu-rezervujte na webu muzea! Prohlídky jsou hlavně v hlavní sezoně často i několik dní dopředu rezervované.Do dolu také nelze s malým dítětem ( myslím až od 10.roků věku? )...

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tomáš J.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

191 recenzí od naší komunity

5 recenzí
Recenze atrakcí (3)
“Perfekt II. okruh”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 17. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Cesta stribra super zazitek, uzke chodbicky byly skvele. Vyklad pana Adama na jednicku. Moc se nam prohlidka libila.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lucie Š.
79 recenzí
Recenze atrakcí (47)
common_n_attraction_reviews_1bd8 41 bodů za pomoc
“Muzeum stříbra”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 21. června 2016

šli jsme cestu stříbra a bylo to moc hezké, sice v některých místech dost úzké, ale o to dobrodružnější. Doporučuji

Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Vendula710.
9 recenzí
Recenze atrakcí (6)
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“nejlepší co můžete v Kutné hoře zažít”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 25. května 2016

To nejlepší co jsem v Kutné Hoře zažil byla návštěva středověkého stříbrného dolu. Naší skupině byl podán perfektní a ucelený výklad ze strany průvodkyně slečny marušky Heřmánkové, která je opravdu profík ve své profesi. Při návštěvě dolu se nejen dozvíte fakta, ale také si na vlastní kůži vyzkoušíte jaké je to být horníkem té doby. Nezapomenutelný zážitek. Bravo Kutná Horo :)

Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jára M.
cms-kh, Manažer komunikace v zařízení České muzeum stříbra, odpověděl na tuto recenzi., 24. června 2016
Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo! .-)
Marušce vyřídíme pochvalu :-)
86 recenzí
Recenze atrakcí (18)
common_n_attraction_reviews_1bd8 14 bodů za pomoc
“Návštěva stříbrného dolu je ohromný zážitek!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 22. května 2016

Perfektní expozice, vynikající průvodce (v angličtině!), nesmírně zajímavá zkušenost, vřele doporučuji!

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jakub H.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo! .-)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo České muzeum stříbra, si také prohlíželi

Už jste navštívili České muzeum stříbra? Sdílejte své zkušenosti!