Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 10. listopadu 2017

malá kaplička vyzdobená kostmi, opravdu zajímavé, navštívili jsme v době dušiček a tak na Vás dýchne atmosféra duchovna

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli Eva K.

Recenzováno: 6. listopadu 2017

Pokud porovnám jiném kostnice které jsem v naší republice navštívil,tak tato je opravdu malá a poměrně nezajímavá vstupné 90.-Kč považuji opravdu za přehnané

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli camrakj.
Recenzováno: 17. října 2017

Kouzelné a strašidelné místo, které na vás dýchne historií plnou bolesti a útrap a zároveň navodí myšlenky o tehdejších stavitelích o jejichž preciznosti si ti dnešní můžou nechat jenom zdát. Určitě stojí za návštěvu.

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli AndyJarolim.
Recenzováno: 30. září 2017

Největším zklamáním na místě byla nulová pieta. Davy turistů, hlučné hovory a skupinový výklad zahraničních průvodců. Navzdory cedulkám s upozorněním, nikdo nedbá skutečné piety, která k takovému místu přísluší. Toto je zde organizačně nezvládnuté. Kostel navíc chátrá, takže prostory i instalace působí dosti neudržovaně. To však změní právě probíhající rekonstrukce. Jinak místo je to opravdu zajímavé, ikdyž jiné kostnice se mi líbily podstatně více.

Datum zážitku: září 2017
Poděkujte uživateli PetrH313.
Recenzováno: 13. září 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasné místo s tajemnou atmosférou. Toto se hned tak někde nevidí. Čekal jsem trochu větší prostory. Pozor, hned vedle vchodu jsou ještě schody nahoru do kaple, toho si málokdo všimne.

Datum zážitku: září 2017
Poděkujte uživateli Marek S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých? Sdílejte své zkušenosti!