Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 10. listopadu 2017

malá kaplička vyzdobená kostmi, opravdu zajímavé, navštívili jsme v době dušiček a tak na Vás dýchne atmosféra duchovna

Poděkujte uživateli Eva K.

Recenzováno: 6. listopadu 2017

Pokud porovnám jiném kostnice které jsem v naší republice navštívil,tak tato je opravdu malá a poměrně nezajímavá vstupné 90.-Kč považuji opravdu za přehnané

Poděkujte uživateli camrakj.
Recenzováno: 17. října 2017

Kouzelné a strašidelné místo, které na vás dýchne historií plnou bolesti a útrap a zároveň navodí myšlenky o tehdejších stavitelích o jejichž preciznosti si ti dnešní můžou nechat jenom zdát. Určitě stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Andreas J.
Recenzováno: 30. září 2017

Největším zklamáním na místě byla nulová pieta. Davy turistů, hlučné hovory a skupinový výklad zahraničních průvodců. Navzdory cedulkám s upozorněním, nikdo nedbá skutečné piety, která k takovému místu přísluší. Toto je zde organizačně nezvládnuté. Kostel navíc chátrá, takže prostory i instalace působí dosti neudržovaně. To však změní právě probíhající rekonstrukce. Jinak místo je to opravdu zajímavé, ikdyž jiné kostnice se mi líbily podstatně více.

Poděkujte uživateli Petr H.
Recenzováno: 13. září 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasné místo s tajemnou atmosférou. Toto se hned tak někde nevidí. Čekal jsem trochu větší prostory. Pozor, hned vedle vchodu jsou ještě schody nahoru do kaple, toho si málokdo všimne.

Poděkujte uživateli Marek S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých? Sdílejte své zkušenosti!

;