“Do podzemi na kostmi”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 20. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavá památka, s unikatni atmosferou, která ale určite není pro každého. Kosti jsou připomínkou toho, ze ani tato oblast nebyla v minulosti ušetřena krvavých bojů.

Poděkujte uživateli Karel_Jelinek.

Recenzováno: 19. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

I přes to, že je toto místo pod rozsáhlou rekonstrukcí, sálá z něho ohromná síla. Toto místo doporučuji každému, neboť každý zde obohatí své znalosti nejen historické.

Poděkujte uživateli Honza L.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Zajímavé misto,trosku strašidelné :-) vyplatí se hromadné vstupné (my byli v Kostnici a v Chrámu Nanebevzetí Panny Marie za 110,- osoba)

Poděkujte uživateli Pája S.
Recenzováno: 10. listopadu 2017

malá kaplička vyzdobená kostmi, opravdu zajímavé, navštívili jsme v době dušiček a tak na Vás dýchne atmosféra duchovna

Poděkujte uživateli Eva K.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Pokud porovnám jiném kostnice které jsem v naší republice navštívil,tak tato je opravdu malá a poměrně nezajímavá vstupné 90.-Kč považuji opravdu za přehnané

Poděkujte uživateli camrakj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Kostnice / Hřbitovní kostel Všech svatých? Sdílejte své zkušenosti!