rozpačité

Kostnice jako taková procházela v době naší návštěvy opravou exteriéru. Přesto je to velice... přečíst další informace

Recenzováno: 22. listopadu 2018
Marie D
Holešov, Česká republika
Místo s velkou atmosférou

Určitě stojí za návštěvu, kostel i hřbitov má své kouzlo i tajemnost. Doporučuji si přečíst... přečíst další informace

Recenzováno: 19. října 2018
794kate_inav

20252 949 recenzí
Recenzováno: 20. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavá památka, s unikatni atmosferou, která ale určite není pro každého. Kosti jsou připomínkou toho, ze ani tato oblast nebyla v minulosti ušetřena krvavých bojů.

Poděkujte uživateli Karel_Jelinek.
Recenzováno: 19. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

I přes to, že je toto místo pod rozsáhlou rekonstrukcí, sálá z něho ohromná síla. Toto místo doporučuji každému, neboť každý zde obohatí své znalosti nejen historické.

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli honzale.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Zajímavé misto,trosku strašidelné :-) vyplatí se hromadné vstupné (my byli v Kostnici a v Chrámu Nanebevzetí Panny Marie za 110,- osoba)

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli 978p_jas.
Recenzováno: 10. listopadu 2017

malá kaplička vyzdobená kostmi, opravdu zajímavé, navštívili jsme v době dušiček a tak na Vás dýchne atmosféra duchovna

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli Eva K.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Pokud porovnám jiném kostnice které jsem v naší republice navštívil,tak tato je opravdu malá a poměrně nezajímavá vstupné 90.-Kč považuji opravdu za přehnané

Poděkujte uživateli camrakj.