“Průměrná restaurace”
Recenze U Kata

U Kata
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Průměrná restaurace, která prostředím ani jídlem neurazí, ale nenadchne. Číšník docela milý, ale kasírující servírka " namachtrovaná drsnačka" děs..

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli swell759.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Díky skvělému personálu jsme zde mohly s kamarádkami strávit příjemný sobotní večer bez předchozí rezervace. Restauraci jsme vybraly kvůli pestrému jídelnímu lístku a všechny jsme byly spokojeny. Skvělá obsluha, příjemné prostředí. Ráda se vrátím.

Poděkujte uživateli Wendyss18.
Recenzováno: 26. srpna 2019

Perfektní obsluha hotel v centru Kutné Hory. Jídlo bylo moc dobré. Výběr z několika dobrých piv.Jen na pokojích by mohly lépe fungovat sprchy - malý tlak vody. Vrátili jsme se po 9 letech. Kousek bobová a motokárová dráha a koupaliště, po setmění doporučuji se vydat na katedrálu Barbora.

Poděkujte uživateli Ufolog72.
Recenzováno: 12. července 2019 prostřednictvím mobilu

Za nás s přítelem příjemný pobyt, lehce podprůmerné snídaně ale restaurace víc než dobrá, poloha hotelu na jedničku, čistota dobrá, wellnes příjemné, můžu všem doporučit !

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli evahC9177NY.
Recenzováno: 30. června 2019

Celkem fajn restaurace s výbornou Plzní, kterou si můžete vychutnat na velké terase. Obsluha milá a ochotná.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli _jzelina.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Kata, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili U Kata? Sdílejte své zkušenosti!