“Velké zklamání”
Recenze Zámek Kačina

Zámek Kačina
Recenzováno: 30. července 2017

Na zámek Kačina jsem se velmi dlouho těšila. Bohužel dnešní zážitek byl natolik negativní, že jsem neměla chutˇsi ani pořídit foto do rodinného alba. Začalo to přivítáním v pokladně. Madam za pokladnou nejdříve dlouho studovala kasu a vůbec nám nevěnovala pozornost, poté zvedla hlavu se slovy "No?!" Pak nám ani nebyla schopna vysvětlit jaké rozdílné prohlídky se v objektu nabízí. Průvodkyně byla velice milá, ale zato vůbec neznalá české gramatiky. Rody a pády jí nic neříkali a občas se jí hovorová čeština prodrala i do výkladu "voni" (tj. Chotkovi) a pod. Kromě obligátní prohlídky interiérů zámek nic dalšího nenabízí. Pardon, kromě prohlídky s duchem...

Poděkujte uživateli Karin P.

Recenzováno: 5. července 2017

Krásný zámek. Kavárna, která je v areálu mě potěšila více, než prohlídka, ale to je velmi subjektivní. Stojí za prohlídku i návštěvu.

3  Poděkujte uživateli Marie P.
Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Krasny empirovy zámek. Nekolik prohlidkovych okruhů. Jeden z mala zamku kde se muze fotit zdarma. Časová náročnost návštěvy: 1hod prohlídka, 1 hod na prohlídku zámku z venku a pořízení fotek.

1  Poděkujte uživateli peggyCZ.
Recenzováno: 10. ledna 2017

Už příchod k tomuto zámku si užijete zejména na jaře, když jsou stromy a keře rozkvetlé. Zpoza stromů je vám ukáže krásný zámek. Určitě doporučuji prohlídku

Poděkujte uživateli jitapekarova.
Recenzováno: 4. října 2016

Šli jsme okruh č. 3 - zámecká knihovna a zámecké divadlo. Návdavkem jsme obdrželi i prohlídku skleníku a bylinkové zahrádky. Průvodce měl poutavý a zábavný výklad.

1  Poděkujte uživateli JanJonas.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zámek Kačina, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zámek Kačina? Sdílejte své zkušenosti!