Vyletik

Kačinu jsme navštívili při příležitosti Vinobraní. Krásný zámek, krásné okolí, dobré jídlo a pití... přečíst další informace

Recenzováno: 16. září 2018
Dominika M
Krásný zámek

Navštívili jsme nádherný empýrový zámek Kačina -18.8.2018. Je to opravdu skvost. Průvodkyně... přečíst další informace

Recenzováno: 23. srpna 2018
ivcakys
Česká Lípa, Česká republika

152048 recenzí
Recenzováno: 5. července 2017

Krásný zámek. Kavárna, která je v areálu mě potěšila více, než prohlídka, ale to je velmi subjektivní. Stojí za prohlídku i návštěvu.

Datum zážitku: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Marie P.
Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Krasny empirovy zámek. Nekolik prohlidkovych okruhů. Jeden z mala zamku kde se muze fotit zdarma. Časová náročnost návštěvy: 1hod prohlídka, 1 hod na prohlídku zámku z venku a pořízení fotek.

Datum zážitku: květen 2017
1  Poděkujte uživateli peggyCZ.
Recenzováno: 10. ledna 2017

Už příchod k tomuto zámku si užijete zejména na jaře, když jsou stromy a keře rozkvetlé. Zpoza stromů je vám ukáže krásný zámek. Určitě doporučuji prohlídku

Datum zážitku: červen 2016
Poděkujte uživateli jitapekarova.
Recenzováno: 4. října 2016

Šli jsme okruh č. 3 - zámecká knihovna a zámecké divadlo. Návdavkem jsme obdrželi i prohlídku skleníku a bylinkové zahrádky. Průvodce měl poutavý a zábavný výklad.

Datum zážitku: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli JanJonas.
Recenzováno: 24. září 2016 prostřednictvím mobilu

Zámek je nádherný... v empírovém slohu. Šli jsme okruh č.1 interiéry šlechtického rodu Chotků a určitě stojí za prohlídku okruh č.2 hospodářské místnosti....super

Datum zážitku: září 2016
Poděkujte uživateli Josef M.