“Pochvala”

Restaurace Na Pašince
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Popis: Restaurace na Pasince is a traditional restaraunt offers conteporary interpretation of International an Czech cuisine. If you are seeking for a great food for a goo vgaule Restaurace na Pasince is the right one!
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Jako vždy výborné. Již podruhé jsme měly štěstí na příjemnou obsluhu od slečny Lenky. Jídlo vynikající a prostředí taktéž.

2  Poděkujte uživateli 557marcelak.
miroslavk67, Vedoucí v zařízení Restaurace Na Pašince, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. října 2020

Dobrý den, velice děkuji za Vaši recenzi. Jsem za ni velice rád, zvláště z přístupu Lenky k hostům a Vámi ohodnocenou kvalitu jídla . Vážím si toho a všichni Vás Na Pašince opět rádi pohostíme. S pozdravem Miroslav Kopecký

Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Poctivá česká kuchyně, vynikající služby, pivo lahodné a krásný interiér. Určitě navštívíme zase....

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 233terezap.
miroslavk67, Manažer v zařízení Restaurace Na Pašince, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na příští návštěvu. Za celý tým restaurace pozdravuje Miroslav Kopecký

Recenzováno: 19. září 2020

Příjemný personál, skvěle vychucené a dobré jídlo. I za doby korona viru kdy se někde najíst je risk. Moc děkujeme.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli Vojtěch Š.
Recenzováno: 13. června 2020

Po koronavirovém půstu jsme s rodinou vyrazili s cílem dobře se najíst. Po předchozích dobrých zkušenostech a pod dojmem vesměs velice pozitivních recenzí jsme natěšeni dorazili na "Pašinku" (rezervace proběhla perfektně).
Objednali jsme 3 polévky (vývar a bramborová), oba druhy byly velmi dobré a tak jsme doufali, že naše očekávání bude splněno. Pochvalu zasloužila i palačinka z meníčka s třešněmi. Panenka s krémovým rizotem byla hodnocena jako průměrně dobrá.
Celý dojem ale totálně pokazil telecí řízek s rakouským salátem (mimochodem výborným). Po doručení řízku bylo ale již na pohled jasné, že se potěšení konat nebude. Oba kousky řízků byly pěkně pokroucené, což je zjevné znamení, že bude problém s konzumací. A ten se dostavil vzápětí.. "Tele" se nedalo uříznout, o ukousnutí ani nemluvě.
Chápu, že se může vyskytnout nepříliš dobrý kus masa, který se nehodí na řízek, ale dobrý kuchař by to měl poznat a rozhodně nedávat 2 stejně špatné kousky do jedné porce.
Svoji nespokojenost jsem sdělil obsluze s tím, ať "se pan kuchař pokusí zbytek vraceného řízku ukrojit". Reakce bohužel absolutně žádná.
Pokud jde o obsluhu, určitě by mohla být rychlejší (i když na opravdu dobré jídlo si rádi počkáme). Rozhodně ale neprováděla dezinfekci stolů po odchodu přechozího hosta, jak by určitě v těchto dnech měla dělat - pouze sebrala použité nádobí a utřela stůl suchým papírovým ubrouskem.
Možná jsme očekávali příliš, možná neměla restaurace "svůj den", ale další návštěvu vidím s velkým otazníkem.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 651baf.
miroslavk67, Vedoucí v zařízení Restaurace Na Pašince, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. června 2020

Dobrý den, děkuji za Váši recenzi, kterou neberu na lehkou váhu. Příjměte tedy prosím mojí omluvu. Všechno špatné je pro něco dobré a není můj styl svádět chyby na velký provoz. Je mi to upřímně líto, že jsme nesplnili Vaše očekávání a již jsem z toho vyvodil taková opatření, aby se to již více neopakovalo. Kdyby jste se rozhodli nás ještě jednou navštívit, budete vítáni, rádi Vás pohostíme, abychon vše napravili .
S pozdravem Miroslav Kopecký

Recenzováno: 5. listopadu 2019

Na doporuční jsme jeli na oběd do restaurace Na Pašince. Úplně plná restaurace, ale místo se našlo. Dost dlouho jsme čekali na jídlo a já měla smůlu na maso. V hovězí roládě byla chrupavka nebo něco tvrdého. Snad to byla smůla a náhoda, zkusím návštěvu ještě jednou. Personál milý ale na mě trochu zmatek.

Poděkujte uživateli st_ab2019.
miroslavk67, Manažer v zařízení Restaurace Na Pašince, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. listopadu 2019

dobrý den,
děkuji za Vaši zpětnou vazbu a návštěvu naší restaurace. Jsem rád, že jste se rozhodla přijít ještě jednou a dala nám šanci napravit ne zcela dobrý dojem z té minulé. S potěšením jsem četl, že personál byl milý. Velice bych ocenil s Vámi ještě příště krátce pohovořit a tím získat lepší přehled o nedělním obědu. Každý komentář, ať pozitivní nebo negativní je pro nás důležitý
S pozdravem Miroslav Kopecký

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Pašince, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Na Pašince? Sdílejte své zkušenosti!