TripAdvisor
Liberec
Hledat
Escape Boom
Povedeny teambuilding

Na Liberecku nejlepsi unikova hra. Kreativni ukoly i prostredi pro zacatecniky i pokrocile... přečíst další informace

Petra K
Spokojenost

Navštívili jsme obě únikové hry. Obě jsou super. Cesta na Měsíc zatím to nejlepší ci jsme zažili... přečíst další informace

Recenzováno: 28. října 2018
P G

141930 recenzí
Recenzováno: 19. února 2017

Naše první zkušenot s únikovou hrou, která nás rozhodně navnadila na další. Promažte své mozkové závity a určitě vyražte! :)

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli Terezka R.
Recenzováno: 27. října 2016

Super, úžasný, skvělý :) .. Můj první escape a opravdu pobavil, zabavil a dal i zabrat mozkovým závitům :)
Jedině doporučuju :)

Datum zážitku: prosinec 2015
1  Poděkujte uživateli Samuel K.
Recenzováno: 27. října 2016

Byla to naše první hra a musím říct, že nás to pěkně "navnadilo" na další únikovky :). Příběh propracován do posledního detailu, super hlavolamy a celková atmosféra příjemná :). Měli jsme to trochu za dýl, ale na to už se nikdo neptá :D

Datum zážitku: únor 2016
1  Poděkujte uživateli vyuzijteprilezitost.
Recenzováno: 21. července 2016

Objevili jsme nový rozměr zábavy, jsme nadšení z hry. Hlavně i naše deti to bavilo, což se často nestává. Tématika hry nám vyhovovala.

Datum zážitku: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli maya237.
Recenzováno: 8. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Jeden z nejoriginalnejsich escape roomu, ktere jsme navstivili. Zaslouzene zatim c.1. Uz ted jsme zvedavi na dalsi pocin z dily techto lidi, ktery se udajne zanedlouho otvira v Praze.

Datum zážitku: duben 2016
2  Poděkujte uživateli Petr T.