“Skvělé!”
Recenze Sakura's

Sakura's
Č. 51 z 188 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 29. prosince 2019

Perfektní jídlo a pozorná obsluha. Na jídlo se chvilku čeká, ale vzhledem k počtu lidí je to pochopitelné. Nemám co vytknout.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Jancerny1.

Recenzováno: 30. května 2019

Určitě Vás to tady nezklame :) Jídlo chutná skvěle, určitě si každý najde to své, jídelní lístek je velmi obsáhlý. Personál super a místo také :)

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.
Recenzováno: 27. března 2019 prostřednictvím mobilu

Celkem příjemná restaurace, dobrý výběr i pro vegetariany, jídlo chutné, včetně sushi. Obsluha milá.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Dana N.
Recenzováno: 12. února 2019

Skvělá kuchyně nejen co se týče asijských jídel, ale i sushi. Výběr je opravdu odpovídající a na své si přijde každý, kdo má rád asijskou kuchyni. A nejdná se jen o jednu, ale návštěvy už ani nepočítáme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Ludvik_Lenka.
Recenzováno: 10. ledna 2019

Restaurace na pěkném místě, docela povedený interiér. Patrně již to byl pro mě příslib příjemného zážitku. To byl však veliký omyl. Jídlo by se jen těžko dalo označit za průměrné. Co bylo však hrůzostrašné-obsluha. Jídlo nosila s notným zpožděním a především chybně. Již naservírované jídlo, těsně před konzumací obsluha beze slova bere a odnáší k jinému stolu, ještě z mým příborem. Chyba se stane, jsme lidi. Postačila by omluva, či alespoň slovo pardon... Jen polévku obsluha donesla mě po 20 minutách (o.k.) dalším spolustolovníkům po další půlhodině. A v tomto stylu probíhala celá večeře. Nakonec si kolegyně objednala kávu, ta byla přinesena po necelých 2 minutách, avšak servírovaný nápoj se nedal přirovnat ani k cikorce. Po slušném upozornění obsluhy, se nám dostalo nevybíravé oznámení. Co si jako myslíte? Navazující monolog servírky nás opravdu usadil.
Varuji! To je ostuda!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli XXX84SFC.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sakura's, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj
Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Sakura's? Sdílejte své zkušenosti!