“Krásný zážitek”
Recenze Ještěd

Ještěd
Č. 10 z 188 Restaurace v Liberci
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Romantický
Popis: Ještěd je unikátní stavba, otevřená v roce 1973. Mnoho z původního zůstalo zachováno. Kromě vysílačů je dnes na Ještědu velmi originální hotel a také prostorná restaurace. Ubytování je v sezóně vyprodané několik měsíců dopředu. Ještěd však zaručuje zážitek v každé roční době.
Recenzováno: 16. října 2020 prostřednictvím mobilu

Ještěd je velmi krásné místo, které si zaslouží navštívit.Vyhled je opravdu luxusní a když chytnete opravdu počasí, máte mraky okolo sebe a pod sebou ale výhled je čistý a nádherný.Mate pocit že plujete na obláčku.Parkovat se dá cca půl km pod Ještědem, ale dá se nahoru i lanovkou.Mi šli pěšky až z Hanychova.Parkovne pod Ještědem se platí.

Poděkujte uživateli U8102TQjanak.

Recenzováno: 8. září 2020

V srpnu 2020 jsme navštívili restauraci na Ještědu, byli jsme 4 dospelí a 5 dětí. Děti měly palačinky, ty byly prý dobré, každopádně všechno snědly...
Za nas dospělé: guláš (215,- Kč) byl divně cítit (shodli se dva strávníci), houbové krémové rizoto (195,- Kč) byla hustá slepená kaše hnědé barvy, chuťově nedobré... Vrcholem byl salàt z baby špenátu s kuřecím prsem (185,- Kc)- tři usušené kousky masa na špejli nešly ani sundat... reklamovala jsem ho a budiž jim ke cti, že salát neúčtovali... Příště zajdeme spíš do spodního bufetu na polévku...
Pokukovali jsme po ostatních jídlech a dobře vypadal řízek s bramborovym salátem, což je v Jizerkach a okolí, zdá se, takova sázka na jistotu... Je to škoda, že ostatní jídla zpravidla nejsou zárukou dobré chuti a kvality.
Za nás tedy zklamání, zvlášť při ne úplně lidových cenách...

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Bram B.
Recenzováno: 14. srpna 2020

Večeři na Ještědu jsme brali jako dobrou volbu pro rodinnou oslavu narozenin. Jídlo dobré, ceny vyšší, ale to se dá u výjimečné stavby, jako je tato, předpokládat. Porce slušné. Orientují se na moderní kuchyni. Velký a pozitivní zážitek pro někoho, kdo se zajímá o architekturu a jedinečnost místa. Dobré jídlo v unikátní stavbě, s výhledem na rozsvícený Liberec, je příjemným zážitkem. Negativem je komplikovaná objížďka, z Liberce si dejte radši hodinu, všude jsou uzavírky.

Poděkujte uživateli G6438HDmartink.
Recenzováno: 29. července 2020 prostřednictvím mobilu

Začnu cenou, ta byla vyšší ,než vysokohorská . Kvalita potravin se rovná běžné bufetové nabídce ,spíš horší.
Hranolky pro děti tvrdé (asi ohřev)
Rissoto = rýže nedovařená
Atd. Pamatuji vybornou kuchyni,Škoda!!!Pouze romantika přírodní, to je nádhera
Doporučení: pro občerstvení jděte jinam

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli 868liborb.
Recenzováno: 7. července 2020

Ještěd svůj genius loci jistě má, ale spíš z venku, v těsné blízkosti a jeho okolí. Uvnitř je to spíš zašla sláva. Pokoje Economy (za cirka cca 2800/noc) bez vlastního WC a sprchy (společné na patře), špatně větrané (pouze větrák, přívod čerstvého vzduchu zvenčí už 20 let nefunguje a v noci akorát ruší), jídlo v restauraci – dva ze tří pokrmů tristní. Personál milý. Známka na pohled pouze za 26Kč. Takže asi tak.

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli 529jirkaz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ještěd, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Ještěd? Sdílejte své zkušenosti!