“Top restaurace v Liberci ”
Recenze BeerWarehouse

BeerWarehouse
Č. 11 z 162 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 22. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, dobré pivo a obsluha na úrovni. V porovnání s jinými restauracemi podobné kategorie v Liberci - cenově srovnatelné, kvalitativně lepší

Poděkujte uživateli Marek M.

Recenzováno: 13. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo výborné,prostředí taky.Personál odtažitý,divný,prostírá sice v bílých rukavičkách,ale také v riflových kraťasech.Na jídlo jsme čekali hodinu,byli jsme upozorněni,že před námi je velká !! skupina (6 lidí).Chtělo by to více než dva kuchaře.Bohužel.

Poděkujte uživateli radovann2014.
Recenzováno: 10. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme naprosto spokojeni jak s jidlem, tak s milym personalem. Cisnik, ktery vrele doporuci neco dobreho a dilo kucharu na jednicku! :-)

Poděkujte uživateli Ad11.
Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Filírovaný klokaní stejk s polentou opravdu výborný. Obsluha příjemná a rychlá. Stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Lubomir L.
Recenzováno: 19. července 2018

Restauraci jsem objevil náhodou, když jsem hledal dobrý podnik pro večeři k výročí svatby. Líbily se mi fotky interiéru, menu i celkový dojem z webových stránek. Atmosféra podniku je mimochodem jedna z jeho silných stránek. Pohodlný nábytek v kombinaci s částečně industriálním vybavením a výhledem do kuchyně přes prosklenou plochu působí velmi přirozeně, vzdušně a příjemně.
Předkrmy jsme hodnotili jako famózní. Huspenina z vepřového kolene a jazyka s v medu nakládanými cibulkami (maximálně masová a přesto jemná) a bruscetta s cuketou a kozím sýrem nás naprosto uchvátily a naladily na hlavní chod. Fantazie.
Jako hlavní chod jsem zvolil Rumpsteak a dojem zachraňovala pikatní salsa z fazolí a rajčat. Steak samotný byl žužlavý jako žvýkačka a z větší části prorostlý gumovou flaxičkou. Manželka si objednala Hovězí žebra s teriyaki omáčkou a salátem a to byla dobrá volba. Maso jako dortík, salát doplňovala vynikající čili paprička, ale celkově jsme byli po excelentních předkrmech mírně zklamaní.
Při dezertech jsme se ale vrátili na vlnu okouzlení jako v případě předkrmů. Doporučuji Baileys cheesecake. Lehký tvaroh v kombinaci s hořkosladkou baileys polevou byl úchvatný. Crustada s pečenými jablky také velmi dobrá, ale postrádal jsem chuť avizovaného zázvoru. Radost nám na závěr udělala i velmi dobrá káva.
Během večera jsme vyzkoušeli kousek jedenáctky z místního minipivovaru (překvapivě pitelná i přes absenci řízu), domácí mátovou limonádu (na můj vkus sladší, než by musela být, ale výborná) a rozlévané červené víno Primitivo ... (krásná plná vůně a překvapivě lehká chuť bez tříslovin - wow).
Obsluha skvělá, nevtíravá.
Hodnocení není 100%, ale byli jsme VELMI spokojeni. Návštěvu této restaurace rozhodně doporučuji. Určitě se rádi vrátíme.

Poděkujte uživateli LisakACS.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BeerWarehouse, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili BeerWarehouse? Sdílejte své zkušenosti!